стеклоиономерные цементы
сайт магазину бджільництва
дієта при виразці дванадцятипалої кишки
порядок розміщення рамок у вулику

Алопеція і її лікування

Алопеція і її лікування

Наші спостереження (1967) показали, що тотальна алопеція є одним із проявів нейротрофического синдрому гипоталамической недостатності (дані дослідження 17-кетостероидов, ЕЕГ, РЕГ, ПЕГ, Котг (компютерна томографія). Алопеція звязувалася із залишковими явищами черепномозговой травми, нейроинфекцией, алкогольною інтоксикацією й розвиненими після них гідроцефалією III желудочка й підвищеною активністю серединних структур головного мозку. Ще Целье рекомендував мед для лікування облисіння. Кфукузава (1985) успішно лікував алопеції бджолиною отрутою . У народній медицині успішно застосовувалася суміш соку цибулі й меду.
Захворювання розбудовувалося поступово, спочатку по типу осередкової алопеції, потім повного облисіння волосистої частини голови, брів, зони пахв і лобка.
Під нашим спостереженням перебувало 3 б хворих, з них 2 9 чоловіків і 7 жінок з давниною захворювання до 5 років — 1 б, від 5 до 10 років — 12, до одного року — 8 хворих. Лікування проводилося до вступу в неврологічне відділення в дерматологів усіма доступними методами аж до аплікації рідким азотом.
У попередньому нашому повідомленні (1983) підводили підсумки комплексного лікування, де ведучим був метод мей-хуа волосистої частини голови. Починаючи з 1980 року продукти бджільництва включалися в комплексну терапію хворих з тотальною алопецією. Пчелоужаление проводилося з біологічної пробій від однієї до 10 присаживаний бджіл на крапки поперекової й шийної симпатичної зон., потім на задній серединний меридіан і 1-2-3 бічні лінії голови по Чжу Лянь через день. У вільні від пчелоужаления дні проводився вплив молотком Табеевой по цих її лініях методом мей-хуа до виступу крапель крові, які не слід видаляти. Крім того, хворим призначалися інєкції АТФ, мепробамат.
З інших продуктів бджільництва ми користувалися втиранням у шкіру годови водноспиртовой емульсії прополісу (30%) 2 рази в день 1 місяць, прийманням апілаку 1 таблетка х 2 1 місяць або свічі «Апілак» два рази в день 20 днів, а також квітковий пилок 1 чайна ложка ранком і в обід, мед у вигляді компресів на голову й усередину 100 гр. у день, а також медово-пінистих ванн по 20 хвилин з температурою 38.
У результаті проведеного лікування ріст волосся через 2 курсу був відзначений в 3 3 хворих, а в 3 — через 4 курсу. Відзначалася стадийність росту волось: спочатку короткі сиві — випадання — довгі сиві — випадання — востановление росту преморбдиного цвіту й довжини.