Лікування квітковим пилком

Лікування квітковим пилком

Бронхіальна астма й інші легеневі захворювання.
Майте на увазі, що вам уживати пилок спочатку можна в дуже невеликих кількостях, і лише поступово доза злегка збільшується. Найкраще ухвалювати її в змішаній формі — з медом, стільниковим воском, прополісом. Дозу збільшують дуже обережно: спочатку в співвідношенні 1:10 (пилок — віск, пилок — прополіс) і ухвалюють щодня між прийманнями їжі тільки чверть чайної ложки, розчиненої в 250 мол води або лікарського чаю, потім співвідношення в суміші повільно підвищують (1:8, 1:6, 1:4, 1:3, 1:2). Зернятка пилку ( без домішок) ухвалюють відповідно (розчиняючи у воді або чаї), але після їжі — у перший день тільки одне зерно, потім щодня на 2-3 штуки більше, через приблизно 3 тижні можна перейти до дозування до 30 г у день.
Рада страждаючою сінним нежитем.
Пилок дається в невеликих кількостях з метою підвищення імунізації. Починають із пилку у формі капсул, тому що вона не дратує слизувату горла, потім щодня ранком — зернятка пилку (починаючи з 1-2 зерняток, поступово збільшувати) у йогурті або у великій кількості води, через 2-3 тижні — суміш пилку з медом (1:5), щодня 1/4-1/2 ч. ложки із чаєм або водою.
Рада жінкам, що вступають у важку пору клімаксу.
З настанням клімаксу рекомендується ухвалювати пилок, змішану з медом (1:3), щодня по 20 г.
Повірте, ваш поганий настрій як рукою зніме!.
Квітковий пилок у боротьбі з «невиліковними» хворобами.
Міопатія.
Ми обіцяли розповісти про боротьбу з міопатією (дистрофією мязів) за допомогою пилку. Потрібно сказати, що хвороби ця досить важко піддається лікуванню. У всякому разі, офіційна медицина перебуває в розгубленості й безсиллі, не знаючи вірних засобів порятунку від міопатії. Але на допомогу клінічним врачевателям приходить народна медицина. У літературі ми знайшли дуже цікавий матеріал про засоби лікування міопатії. У ньому пропонується комплексне клінічне лікування — фізіотерапія при участі бджолиних продуктів.
У лікуванні прогресуючої мязової дистрофії використовують электрофорез із 20-процентним розчином меду (краще гречаного). Можна застосовувати й одуванчиковый. На курс лікування (10-12 процедур) потрібно всього близько 50 г меду. Ефективний також электрофорез із 10-відсотки- ным водним екстрактом прополісу в 0, 85-процентному розчині хлористого натрію. При неможливості введення інєкцій або застосування электрофореза використовують мазі із бджолиною отрутою (вирапин, унгапивен, меливенон, апизартрон і ін.). Утирають їх після биопробы в зростаючій дозі 2-3 рази в тиждень протягом 5-6 місяців.
Корисно ухвалювати усередину гречаний або одуванчиковый мед (по 1 ч. ложці або 1 ст. ложці 2 рази в день, запиваючи водою); квітковий пилок у натуральному виді (по 2 ч. ложки 1 раз у день, ранком). Для кращого збереження пилок можна змішати з медом у співвідношенні 1:1. Пилок містить багато біологічно активних речовин і в суміші з медом полегшує роботу печінки, нормалізує ліпідний обмін, діяльність нервової системи, активізує захисні сили організму.
При міопатії, а також міастенії бажане застосовувати суміш двох видів пилку — кукурудзяної й вербової.
Злоякісні пухлини.
Допомагає пилок і з появою злоякісних пухлин. У главі про прополіс ми розповіли історію, як сусідка Олександра Олександровича вилікувалася від раку саме завдяки цьому засобу. Дід Андрій теж успішно лікує злоякісні пухлини прополісом, досвід у нього в цій справі багатий. Але ми знаємо, що одного разу він зіштовхнувся з рідким випадком абсолютної нестерпності прополісу.
Тракторист із сусіднього селища, якому лікарі поставили невтішний діагноз — рак бронхів ( до діагнозу димів хлопець як паровоз!), абсолютно не переварював прополіс. Не переварював у буквальному значенні: організм відразу викидав його назад, у якому б виді хворий його не вживав. Причому, що цікаво, мед нормально сприймав, а от прополіс ні в яку!.
Наш пасічник зважився на експеримент. Дотепер він ні доброякісні, ні злоякісні пухлини, тим більше внутрішніх органів, квітковим пилком не лікував. Але робити було нема чого. По ефективності й енергетиці із прополісом може зрівнятися тільки пилок. Хворому було прописано комплексне бджолине лікування: суміш розведеного меду й пилку (приймання усередину) і інгаляція із цієї ж суміші.
Лікування тривало близько чотирьох місяців, і не можна сказати, що позитивні результати зявилися відразу ж. Однак приблизно через півтора місяці лікарі з районної лікарні, дивлячись на аналізи й не вірячи своїм очам, констатували зупинку росту пухлини й відмовилися від думки оперувати пацієнта. Загальний стан його став поліпшуватися з кожним днем, а через три місяці пухлина стала зменшуватися. Районні доктори й наші сільські бабусі назвали це Божьим дивом. Ми теж уважаємо, що Бог створив чудо, але тільки руками діда Андрія за допомогою квіткового пилку.
А от кілька рецептів від злоякісних пухлин внутрішніх органів.
Лікування медово-пыльцовой сумішшю. На 200 мол води або травяного чаю 1 ч. ложка меду, 15-30 зерняток пилку. Підігрівається на водяній лазні й пється маленькими ковтками 2-3 рази в день перед їжею.
Інгаляція відвару квіткового пилку й лікарських трав.
30 г черги, деревію або льнянки звичайної залити 3 ст. води, кипятити на маленькому вогні 30 хвилин, потім процідити й наполягати 3-4 дня. Перед інгаляцією нагріти відвар до появи пари (бажане на водяній лазні), додати 10 г квіткового пилку й почати процедуру. Проводити інгаляцію через день. При утрудненому подиху після інгаляції слід зменшити дозу пилку до 5 г, а якщо поліпшення не наступає, то процедуру потрібно припинити.
Увага!.
Квітковий пилок, як і інші бджолині продукти, не рекомендується хворим цукровим діабетом!
САМА КОРИСНА ОТРУТА - БДЖОЛИНА
Вас коли-небудь кусали бджоли? Якщо так, то ви прекрасно знаєте, що відчуття від їхнього укусу не із приємних. А наслідку? Як здувалося місце укусу! Як довго не могла пройти біль! Людині далекому від лікування народними засобами й у голову не може прийти, що від укусу бджоли може бути якась користь. Яка там користь — одна суцільна шкода й неприємності! Як говорив Винни-Пухнув, якщо бджоли кусаються, то це неправильні бджоли. Він помилявся. Бджоли завжди правильні, навіть коли кусаються й випускають отруту. Між іншим, бджолина отрута при необхідному дозуванні може творити чудеса не гірше прополісу або квіткового пилку. А серед усіх відомих лікувальних отрут стоїть на першому місці. Тільки попереджаємо: без консультації тямущого людини, чур, їм не лікуватися. Отрути — навіть самі лікувальні й «правильні» — все-таки недарма називаються отрутами.
Що таке бджолина отрута?.
Поряд з багатьма дивними здатностями природа наділила бджолу й «зброєю», за допомогою якого вона захищає своє житло, — отрутною рідиною, вироблюваної в її організмі великий і малої отрутними залозами. При зустрічі із супротивником бджола простромлює своїм гострим жалом покрив і сприскує в, що утворювався ранку пекуча отрута. Причому наявні на кінці жала зазубринки не дають можливості його вільно вийняти, і отрута продовжує надходити зі спеціального резервуара протягом декількох секунд. Потім жало відривається із частиною внутрішніх органів, і якийсь час через бджола гине.
Але запах отрути швидко поширюється й, як по тривозі, мобілізує інших бджіл на захист свого житла.
Що ж являє собою бджолина отрута?.
Це прозора рідина з різким заходом, що трохи нагадують запах меду, з гірким і пекучим смаком. Незважаючи на те що бджільництво є найдавнішою галуззю, хімічний склад бджолиної отрути вивчений порівняно недавно й поки не повністю. Установлене, що до складу отрути входять 9 білкових речовин, різні пептиди, 18 амінокислот, гистамин, жирові речовини й стеарины, вуглеводи, більш десяти мінеральних речовин і ін. Із бджолиної отрути виділений ряд досить активних по своїй дії на організм речовин (ацетилхолін і гистамин), а також неорганічні кислоти, соляна, ортофосфорна), які й викликають почуття печіння при укусі бджоли.
Побічна дія бджолиної отрути.
Складність хімічного складу апитоксина (наукова назва бджолиної отрути) визначає й складність його дії на організм людини. Більшість здоровіших людей легко переносять пять і навіть десять одночасних укусів. При цьому виникає лише місцева реакція, що виражається в появі болі, печіння, припухлості й червоності на місці укусу. У тому ж випадку, коли в організм попадає велика кількість отрути, виникає й загальна реакція. Вона може виражатися в нездужанні, підвищенні температури, головному болю, появі висипу тип кропивниці. У більш важких випадках зявляються блювота, понос, задишка, синюшність, частішання пульсу, падіння кровяного тиску, болі в області серця, попереку, озноб, втрата свідомості. І якщо вчасно не надати допомогу, то може настати смерть від зупинки подиху.
Чутливість людей до бджолиної отрути різна. В осіб з підвищеною чутливістю до нього укус навіть однієї бджоли може викликати важку загальну реакцію. Найбільше болісно pea- гируют на апитоксин жінки (особливо вагітні), діти й люди літнього віку. Однак при частих, регулярних укусах, як це буває в бджолярів, чутливість до бджолиної отрути знижується. Смертельною дозою для дорослої людини вважаються 500 одночасних укусів; 200-300 укусів викликають важке отруєння.
Але, незважаючи на те що апитоксин у більших дозах може викликати сильне отруєння, аж до смертельного результату, у терапевтичних дозах він є досить коштовним лікарським засобом при лікуванні самих різних захворювань. Бджолина отрута в цілющих цілях використовували ще в стародавності.
Як діє бджолина отрута?.
Одним з важливих показників терапевтичного впливу бджолиної отрути є те, що він стимулює утвір добового кортизону. При цьому можливість численних побічних дій, що наступають при традиційному вживанні кортизону, відпадає сама собою. Пацієнти, що алергічно реагують на укуси бджіл, зрозуміло, не повинні зазнати такому лікуванню. Слід також відмовитися від цього лікування при хворобах печінки, виразки шлунка, захворюваннях бруньок і підшлункової залози.
Оскільки бджолина отрута сприяє побудові червоних кровяних тілець (гемоглобіну), його призначають проти анемії.
Між іншим, достеменно відомо, що бджолиною отрутою лікувалися ще в Прадавній Русі, а Іван Грозний вилікував їм подагру. Так я на власній шкірі (буквально!) пізнав чудові лікувальні властивості бджолиної отрути — ще в Мурманську вилікував їм радикуліт.
Яка дія виявляє бджолина отрута?
  • бактерицидне;
  • варицидное;
  • кортизонообразующее;
  • понижувальний кровяний тиск;
  • гемоглобинобразующее;
  • кроверазжижающее;
  • цитостатическое.
Які хвороби лікують бджолиною отрутою?.
Завдяки його бактерицидному й варицидному дії, шляхом цілеспрямованих інєкцій можна вилікувати бородавки лишай, що й оперізує. У кожному разі лікування повинне йти поетапно, тобто доза отрути, яку одержує пацієнт, повинна зростати поступово, так само як поступово зростає відповідна реакція організму. Однак результати лікування проявляються порівняно швидко.
З його допомогою можна зменшувати фляки. Лікарі, які займаються апітерапією, переконані, що бджолина отрута може знижувати кровяний тиск і розріджувати кров, і використовують ці властивості для профілактики інфарктів і інсультів.
Бджолина отрута зміцнює серце, нервову систему й мяза, поліпшує кровообіг, перешкоджає надлишковому розподілу кліток, а тим самим і утвору ракових пухлин.
Попереджаємо! Люди, схильні до алергійних захворювань, у жодному разі не повинні використовувати бджолину отруту в лікуванні!.
Ми дуже добре запамятали слова діда Андрія: «Я використовую бджолину отруту тільки в крайніх випадках і, як правило, у сумішах із прополісом і медом. Наприклад, коли інші бджолині продукти не можуть допомогти, я додаю в ліки кап- лю-іншу бджолиної отрути. У складі прополисной мазі від бджолиної отрути нікому не може бути шкоди, тільки користь. Східні медики з їхнім доскональним знанням про кожну клітинку нашого тіла практикують і натуральні укуси. Просто беруть бджолу й змушують вкусити хворого в потрібне місце. Я на такі дії не вирішуюся й ніколи не вирішуся. І вам не раджу. Однак свій ревматизм я вилікував винятково завдяки бджолиній отруті».