З рецептів діда Андрія

З рецептів діда Андрія

Лікуємо ревматизм.
Мазь прополісу (10-15%) змішується із бджолиною отрутою в співвідношенні 7:1. Наноситься тонким шаром на хворий суглоб і розтирається легким рухом ( у жодному разі сильно не втирати!). Процедуру рекомендується проводити за 2-3 години перед сном через день протягом 3-4 тижнів. У випадку сильного печіння або алергійної реакції від бджолиної отрути в складі мазі слід відмовитися.
Знижуємо кровяний тиск.
Нанести мазь прополісу, змішану із бджолиною отрутою, на кисті рук і підошви, ретельно помассировать протягом 5-7 хв. Стежите за подихом, який повинний бути рівним і спокійним: 4 такту вдих — 4 такту видихнув. А якщо ви володієте основами медитації, ефективність лікування подвоюється.
Вивчаючи досвід діда Андрія, ми зробили для себе один дуже важливий висновок (хоча, з погляду вчених, цей висновок, безумовно, ще вимагає строгого наукового пояснення). Відомо, що будь-яка отрута, у тому числі й бджолиний, має двоїсту природу. Він може врятувати, але може й нашкодити. Шкода походить від несумісності організму, що й уводиться в нього препарату, у нашому випадку — апитоксина.
Ми подумали, що апитоксин несумісний з адреналіном. Спостереження показують, що бджоли злее кусають тих, хто їх боїться. Як собаки, право слово. І не тому, що перелякані люди або Винни-Пухи махають руками й лабетами. Інші коштують спокійно, але безумно бояться. І руйнівна дія бджолиної отрути подвоюється. Напроти, люди, що не бояться укусів бджоли (наприклад, пасічники), тільки оздоравливают свій організм завдяки цим укусам. Причому доза залишається незмінної незалежно від того, розлютилася бджола або розлютувала. Кількість отрути за певний проміжок часу не може бути більше або менше.
У чому ж справа? Виходить, що користь або шкода бджолиної отрути в нашій владі? Якщо побороти страх (і тим самим перекрити «адреналіновий фонтан»), отрута буде ліками. От чому слова діда Андрія про медитацію ми сприйняли зовсім серйозно.
Увага!.
Коли не можна застосовувати бджолина отрута в лікуванні?.
Бджолина отрута не можна використовувати в лікуванні при хворобах печінки, бруньок, підшлункової залози, при діабеті, пухлинах, туберкульозі, серцевій недостатності, лейкемії, під час вагітності, а також при підвищеній чутливості до отрути. Уведення апитоксина при перерахованих захворюваннях викликає загострення основної хвороб, погіршення загального стану хворого.
•.
Розповідає петербурзький пасічник Олександр Олександрович.
Будучи в гостях в Олександра Олександровича, ми з Ларисою звернули увагу на те, що на його «медяному острівці» живе дуже багато людей, яким далеко за сімдесят, але ні про кого з них не можна сказати «старезний». Але ж коли ми гуляли по вулицях градів Петрова, нам попадалися старі з явними ознаками типово старечих хвороб. А на «медяному острові» їх не було.
— Теж мед? - запитали ми його, майже знаючи відповідь. - Або зовсім старезні просто не виходять із будинку?.
— У нашому дворі немає затворників або прикутих до інвалідної коляски, — подумавши, відповів Олександр Олександрович. - Напевно, просто повезло. Але багатьом з пенсіонерів мед і бджолині продукти дуже допомагають зберігати бадьорість і здоровя. Ах ні, згадав: у тридцять першої квартирі живе одна бабуся. Їй під вісімдесят, і з будинку вона самостійно виходити не може. Але в порівнянні з тим, що було пять років тому, вона цілком у формі. Я іноді заходжу до неї на чайок. Ми мило розмовляємо, обсуждаемновости, погоду й рецепти лікування медом. Може бути, ви не знайдете в цьому нічого незвичайного. Але якби ви знали, з яким діагнозом вона жила ще пять років тому! Її діти й онуки були в розпачі, втратили всяку надію, і життя в них була суще пекло. Знаєте, що таке хвороба Паркінсона?.
Хвороба Паркінсона? Ще б. Невиліковна хвороба, що супроводжує старечому віку. Дійсно, не позаздриш людям, які перебувають поруч із таким хворим. А хворий... Ніхто не знає, що почуває людей, якої скувала така недуга. Зовні — тремтячі руки, голова хода, що шаркає, зігнута спина, бідна міміка. Внутрішньо — втрата памяті, відсутність реакцій. У цієї хвороби багато причин: атеросклероз посудин головного мозку, травми черепа (згадаєте знаменитого боксера Мохаммеда Алі), гіпертонічна хвороба... Внаслідок різних причин у центральній нервовій системі порушуються процеси гальмування й порушення, нормальної взаємодії між клітками. Результат — неуважний склероз. Говорять, що тільки в Америці таких хворих близько двох мільйонів. А в нас? Ми не знаємо статистики. Вона ніде офіційно не оголошувалася. Але невже Олександр Олександрович вилікував цю хвороби?.
- Ну, я не чудотворець, — покачав головою Олександр Олександрович. - Але деякі симптоми вдалося зняти. Я дуже ризикував: використовував у лікуванні бджолина отрута. Але вона так мучилася! І її діти... Вони дуже просили спробувати. І я став дуже обережно лікувати ті причини, які викликають цю хворобу. Без усякої, втім, особливої надії. Проте через рік моя пацієнтки стала реагувати на навколишнє, стала виголошувати прості фрази, посміхатися. Ще через якийсь час перестали трястися голова й руки. Ходити їй як і раніше важко, але, у всякому разі, вона може розповісти про своє самопочуття, розуміє навколишніх, загалом, можна сказати, що вона опритомніла. А це чимало. Один філософ сказав: мислю, отже, існую. До неї повернулося життя.
Олександр Олександрович лікував хвору так, як він лікує звичайно гіпертонію й атеросклероз. Причому, уточнює він, таке лікування можливе тільки в тому випадку, якщо людина не страждає серцевою недостатністю й іншими хворобами, що заперечують лікування бджолиною отрутою.
Лікуємо гіпертонію, атеросклероз.
Рідкий мед (розплавлений на водяній лазні) — 100 г; 10 крапля бджолиної отрути добре розмішуємо в емальованій або скляному посуді. Тонким шаром наносимо на стопи, гомілки, долоні (з тильної сторони) і передпліччя, а потім робимо легкий масаж: від стопи до колін, від долонь до плеча. Масаж проводити близько 5 хв один раз у день. У випадку почервоніння шкіри бджолина отрута із суміші випливає вилучити, замінивши його прополісом у пропорції 1:3.
Чому можливо вилікувати хворобу Паркінсона?.
Отрута містить у своєму складі допамин і виступає своєрідною замісною терапією при цій хворобі. Бджолина отрута допомагає також відновити нормальну електричну активність кліток мозку, поліпшити проведення імпульсів по нервових волокнах. У пацієнтів відновлюється мязовий тонус, нормалізується психоемоційний стани.
Не менш важлива й можливість використання отрути для профілактики хвороб Паркінсона. Зокрема, апитоксин використовується для лікування гіпертонічної хвороб, атеросклерозу посудин головного мозку, що дозволяє знизити ризик розвитку хвороби.
Увага!.
Які ми зробили висновки, вивчаючи історії лікування бджолиною отрутою?.
Найголовніший висновок: не лікуєтеся бджолиною отрутою самостійно! Хворі бруньки, печінка, діабет заперечують лікування цим засобом. Не можна їм лікуватися під час вагітності. Обовязково перевірте, чи переносить ваш організм бджолина отрута. Якщо один укус (одна крапля) викликає різкий біль, озивається в серце, а пухлина від укусу в діаметрі більше пятирублевой монети, відмовтеся від лікування бджолиною отрутою. Ви знизите ризик негативного впливу бджолиної отрути, якщо будете вживати його як зовнішній засіб, у суміші з медом або екстрактом прополісу.
Основи безпеки.
І в завершення цієї глави не можна не сказати про те, як зменшити біль від укусу, як убезпечити себе від негативних наслідків, якщо ваш організм бурхливо реагує на цей укус.
Щоб зменшити вступ отрути в організм, потрібно якнайшвидше витягти жало, місце укусу змазати очищеним спиртом ( спирт-ректифікат 96- або 70-процентний) або розчином марганцевокислого калію (1:1000), нашатирним спиртом, настойкою йоду або горілкою. При важких загальних симптомах потерпілого необхідно укласти в постіль, усередину призначити 40-процентний алкоголь (25-50 г) або алкоголь у суміші з медом (20 г меду на 200 г алкоголю) по 25-50 г за приймання. Добре також давати хворому медово-вітамінний напій: в 1 л кипяченої води розчиняється 100 г меду й 500 мг вітаміну С. Одночасно рекомендується призначати так звані антигистаминные засобу (наприклад, димедрол), що знімають токсичну дію гистамина, що втримується в бджолиній отруті.
Якщо в потерпілого припинилися подих і серцебиття, то до прибуття « швидкої допомоги» необхідно робити штучне дихання й зовнішній масаж серця.