Лікування хронічного фарингіту

Лікування хронічного фарингіту

Хронічні запальні захворювання слизуватої оболонки ковтки досить поширені. Хворі, що страждають хронічним фарингітом, часто скаржаться на сухість у горлі, першение, відчуття стороннього предмета в ковтку, сухий кашель, скупчення грузлого слизу з одночасною сухістю.
Прополіс активно впливає на плин біологічних процесів у тканинах організму, має антимікробний, протизапальним і местноанестезирующим властивістю. Він активізує процеси відновлення.
Лікувальну суміш готовте так: поберіть одну частину екстракту прополісу на дві частини гліцерину або персикового масла й добре змішайте. При хронічному фарингіті слизувату оболонку носоротоглотки, попередньо звільнену від слизу й кірок, змазують отриманою сумішшю протягом 10-15 днів один раз у день. На одну аплікацію витрачається 1 ч. ложка препарату.
Лікування виразкової хвороби.
Прополіс застосовується при виразці шлунка й дванадцятипалої кишки. Рекомендується ухвалювати прополіс у двох лікарських формах — у вигляді спиртового розчину й прополисного масла. Спиртової розчин застосовується 10-процентний на 70-процентному спирті.
Прополисное масло.
Для готування прополисного масла 10 г очищеного здрібненого прополісу змішують із 100 г розігрітого на водяній ванні несолоного вершкового масла. Екстрагування прополісу проводять шляхом підігрівання суміші на водяній лазні протягом 5-10 хв, після чого її фільтрують у гарячому стані через один шар марлі, постійно помішуючи.
При екстрагуванні прополісу не рекомендується доводити суміш до кипіння.
Спиртової прополисный розчин слід ухвалювати усередину по 15-20 капель на воді, кипяченому молоці або 0, 5-процентному новокаїні три рази в день за 1-1,5 год до їжі протягом 18-20 днів. При необхідності курс повторюють через од- ну-два тижні.
Потрібно строго дотримувати дозування: більші дози можуть викликати зменшення апетиту, зниження загального тонусу, млявість, збільшення лейкоцитів у крові.
Прополисное масло ухвалюють усередину по 1 ч. ложці на підігрітому молоці, три рази в день за 1 -1,5 год до їжі. Тривалість курсу лікування та ж. Використання прополисного масла протипоказане при захворюваннях печінки.
Домашній спосіб інгаляції прополісом.
Для інгаляції кладуть 60 г прополісу й 40 г воску в емальовану миску ємністю 200-300 мол і ставлять її на каструлю з водою. Доводять воду до кипіння. Як тільки зявиться пара, проводять інгаляцію по 10-15 хв протягом 10-15 днів 2 рази в день ранком і ввечері.
Прополіс лікує не тільки застуду!.
Прополіс лікує й серйозні хвороби, що вважаються невиліковними. Олександр Олександрович розповів нам історію своєї сусідки.
Марфі Ігнатіївні сімдесят пять, і близько десяти років тому лікарі їй винесли вирок — рак молочної залози. Операцію робити відмовилися: укупі з багатьма болячками в неї були серйозні проблеми із серцево-судинною системою. Загалом, як це звичайно буває... У неї не залишалося вже ніякої надії. Ми якось розговорилися, і вона... ні, не поскаржилася, просто приречено розповіла свою історію. І я запропонував спробувати «бджолині» ліки. Я її не агітував, не обіцяв зцілення, тому що зовсім не був впевнений, що вони її врятують. Але ви бачили. Хіба даси їй сімдесят пять? Після того як у Марфи Ігнатіївни відпала необхідність ходити по лікарях (а ми з нею не тільки «безнадійний» ракова недуга вилікували, але й серце в норму привели), вона влаштувалася на роботу. Ким би ви думали? Прибиральницею в метрополітен. Восьма година підряд невтомно платформи намиває. І ніколи я її не бачив втомленої. На вихідні їй онуків привозять, так вона з ними взимку в сніжки відіграє, а влітку — на роликах катається! Кому розповісти, що ця жінка десять років була на краю могили, — не повірять!.
Ми повірили. Тому що знаємо, що багато природні, натуральні ліки по ефективності значно перевершують хімічні засоби. І історії про те, що прополісом виліковували рак або цироз печінки, чули. Правда, історії ці стосувалися сільських жителів, тобто пацієнтів, діагноз яких не збільшується несприятливою екологічною обстановкою. Але виявляється, і у великому місті прополіс та інші бджолині продукти можуть творити чудеса!.
Чому так відбулося? Коли мова йде про рак або пухлину, то мається на увазі, що тканина організму утворюється інакше, по-новому, і, розростаючись, усе більш поширюється — виникає новотвір, так звана неоплазма, якщо говорити мовою медиків. Можна назвати кілька причин, або факторів, що провокують утвір пухлини: слабка імунна система, неправильне харчування (уживання консервантів, продуктів, бідних вітамінами, та ін.), вірусні захворювання, знижена функція внутрішніх органів. Але головна проблема, що провокує й стимулююча цю страшну хвороба, — недостатньо здоровіший кровоток у напрямку до тканини й від неї. Тепер стає зрозуміло, чому бджолині продукти виявляються панацеєю. Наприклад, бджолина отрута поліпшує циркуляцію крові, мед є постачальником енергії, а прополіс зміцнює й активізує імунну систему.
Марфа Ігнатіївна в лікуванні за порадою Олександра Олександровича використовувала всі бджолині засоби в комплексі. Прополіс вона ухвалювала близько чотирьох місяців щодня, у всіх видах, чергуючи настойку, екстракт, сирий прополіс і мазь.
Рецепти петербурзького пасічника Олександра Олександровича