Лікування приглухуватості прополісом

Лікування приглухуватості прополісом

Для лікування приглухуватості застосовується спиртова настойка й рослинна олія.
40-процентна спиртова настойка прополісу в суміші з рідкою рослинною олією (переважно маслиновим або кукурудзяним) у концентрації 1 -А. При збовтуванні суміші утворюється однорідна рідина — масляно-спиртова емульсія прополісу. Перед уживанням рідина потрібно збовтувати. Лікування проводиться шляхом уведення в слуховой прохід марлевих трубочок, просочених емульсією. Дітям після 5 років щодня можна робити також на ніч компрес на 12 год(10-14 процедур), дорослим- через день на 36-38 год (10-12 процедур).
Лікування хронічного простатиту.
Прополіс виявляє гарний терапевтичний ефект при хронічному простатиті й усуває його симптоми антибактеріальною дією, а також вираженою анестезуючою, протизапальн регенеративною властивістю, що розсмоктують і.
Для лікування використовуються суппозитории з екстракту прополісу, отриманого шляхом випарювання (40 г прополісу в 200 мол 96-процентного спирту). Суппозитории містять: екстракт прополісу 0,1 г, масло какао 2 г. Із цієї суміші можна виготовити свічі. Їх уводять у пряму кишку раз у добу у вечірній час. Лікування складається із двох-трьох 30-денних курсів, між якими роблять 1 -2 місячними інтервали.