Лікування ангіни

Лікування ангіни

Найефективніший засіб при ангіні будь-якої стадії — прополіс із бджолиним воском (на ніч за щоку). Швидко допомагає тільки прополіс високої якості, він повинен викликати в роті печіння й невелике оніміння мови. У всіх же інших випадках видавана за прополіс вощина, що володіє сильним квітковим заходом, пошук. Для лікування ангіни треба повільно жувати після їжі шматочки прополісу завбільшки з ніготь.
За день необхідно зїсти близько 5 г. При гарному прополісі ангіна проходить за 2 дня без ускладнень, настільки властивих цієї хвороби.
Щоб приготувати спиртової розчин прополісу (його завжди необхідно мати в домашній аптечці) для полоскання хворого горла, потрібно роздрібнити 10 г гарного прополісу й змішати його з 100 мол спирту, настояти в темряві (обовязково при кімнатній температурі, тому що прополіс втрачає свої властивості при охолодженні) протягом тижня. Якщо потрібно терміново приготувати розчин, то дуже дрібно здрібнений прополіс необхідно змішати зі спиртом(1:10), помістити на водяну лазню й нагріти до 40 °С, не вище. Потім кілька годин періодично струшувати пляшечку із сумішшю. Зберігати розчин прополісу в темній пляшці. Щоб одержати водяний розчин для полоскання, спиртової розчин потрібно змішати з теплою водою: 10 мол спиртової суміші на 100 мол води. Для маленької дитини кількість спиртового розчину потрібно зменшити до 5 мол. Із прополисной спиртовою настойкою корисно пити під час хвороби чай з медом (трохи крапля).
Гайморит.
Скипятити воду в каструлі, влити туди 0,5 чайної ложки 30- процентної настойки прополісу. Укутатися й подихати над цією каструлею.
Лікування хворих з гострим і хронічним колітом.
При лікувань гострого й хронічного коліту застосовується 20-процентний розчин прополісу на 70-процентному етиловому спирті.
Для лікування коліту ухвалюють по 40 капель спиртового розчину прополісу на склянку теплої води або сирого молока за годину до їжі 3 рази в день. Необхідно дотримувати дієти. Тривалість курсу 20-30 днів.
Лікування гострих запалень середнього вуха прополісом.
Хронічні гнійні захворювання середнього вуха небезпечні своїми ускладненнями, тому що ведуть до втрати слуху. Для лікування хронічних захворювань і гострих запалень середнього вуха застосовується 30-процентний спиртової розчин прополісу на 70-процентному спирті.
Хворі з отитами, ретельно очистивши вухо від гною, уводять у слуховой прохід змочені в розчині прополісу марлеві трубочки, щільно притискаючи їх до барабанної перетинки. Наступного дня процедуру повторити. Середня тривалість лікування 1-0-15 днів ( залежно від ваги процесу). Процес уважається затихлим, якщо в порожнині вуха стає сухо й немає виділень через місяць після припинення лікування.