Лікування бронхіту, риніту й трахеїту

Лікування бронхіту, риніту й трахеїту

Спосіб інгаляції прополісу, яким можна скористатися в домашніх умовах, полягає в наступному: 60 г прополісу й 40 г воску необхідно помістити в алюмінієву чашку ємністю 300 мол і поставити її в інший посуд більшого розміру з киплячою водою. Прополіс і віск у цих умовах розчиняться, фитонциды прополісу разом з парами води будуть возгоняться. Інгаляції прополісом рекомендуються проводити ранком і ввечері по 10-15 хв.
Лікування астми.
Прополіс особливо рекомендується для астматиків із проблемами ваги ( як при надлишковому, так і при зниженій вазі).
Сирий прополіс між прийманнями їжі й перед сном жувати по 3-5 г у день,- настойка прополісу між прийманнями їжі по 5-15 капель на хліб 3 рази в день ( при кризах це дозування можна подвоїти),- масляний екстракт прополісу між прийманнями їжі по 5-10 г у день (особливо підходить для сухорлявих і нервових пацієнтів).
Запалення слизуватої оболонки порожнини рота.
Запалення слизуватої оболонки порожнини рота — дуже розповсюджене захворювання, що вимагає тривалого лікування. Гарний результат показав новий препарат, приготовлений на основі прополісу.
Спосіб готування препарату.
50 г добре очищеного й здрібненого прополісу заливають 60 мол 70-процентного етилового спирту й 20 мол ефіру. Цю.
суміш залишають на кілька днів у посудині з темного скла із пробкою, що щільно закривається, періодично збовтуючи. Після розчинення суміш фільтрують через марлю й отриманий фільтрат використовують як основний препарат для лікування. Його можна використовувати без додаткової обробки, але якщо прагнуть усунути тверді речовини, фільтрат потрібно залишити ще на кілька днів. Потім надосадова рідина відстоюється й використовується для готування наступного препарату: фільтрат прополісу — 50 г,- ровомицин або рондо- мицин; мед з 2-процентного маткового молочка - 5 г,- рибячий жир — 2 г. Отримана суміш ретельно перемішується до повного розчинення й розливається в посудини з темного скла. До застосування препарату слизувату оболонку слід підсушити. жовта плівка, Що утворювався, стійка протягом доби, поступово слина її розчиняє.
Спосіб застосування.
Хворе місце ретельне очищається перекисом водню, підсушується струменем теплого повітря, потім піпеткою на нього наносять трохи крапля розчину препарату до утвору однорідної плівки. Після цього хворе місце знову підсушується слабким струменем повітря,- при цьому спирт і ефір випаровуються. Утворюється плівка, що відіграє роль захисної повязки, стійкої протягом доби. Цю процедуру повторюють щодня протягом 3-5 днів до повного лікування.