Які хвороби лікують прополісом?

Які хвороби лікують прополісом?

Прополісом лікують усі шкірні захворювання, прості рани й рани, що довго не гояться, варикозні хвороби, виразки, виразки шлунка й дванадцятипалої кишки, гінекологічні захворювання запального характеру, геморой, нежить, грип, неврити, радикуліти, туберкульоз легенів.
І зараз бджоли, що живуть в упоряджених людиною рамкових вуликах, автоматично, інстинктивно покривають своїм клеєм-прополісом стіни, дно, потовк вулика, зашпаровують їм щілини й міцно прикріплюють рамки зі стільником до стінок і потовчу вулика. А, що потрапили випадково у вулик тварин заколюють на смерть і, не маючи сили витягтися з вулика, покривають їхнім шаром клею, і мертва тварина — миша, змія й т.п. — роками й десятиліттями лежить замурованим у цьому чудесному саркофазі без гниття й розкладання.
Розумні лікарі-стоматологи давно використовують прополіс як засіб від запалень ясен і від пародонтозу. І не тільки тому, що він виявляє антибактеріальна й дезінфікуюча дія, але насамперед тому, що він як клеящего речовина обволікає оброблювані ділянки, а також стабілізує й зміцнює зуби, що вже розхиталися.
Шкірні захворювання (екзема, фурункульоз, нейродерміт), розладу шлунково-кишкового тракту (запалення кишечнику, гастрит, виразка шлунка, запор), і гінекологічні хвороби (запалення матки, вагины й післяопераційні ускладнення в області матки й піхви) піддаються лікуванню прополісом і при внутрішньому й при зовнішньому його вживанні, так само як і запальні захворювання очей або пухлини, викликані бактеріями, вірусами, ослабленням імунної системи й радіацією.
Прополіс впливає на весь організм, так що можливості його застосування при хворобах неймовірно різноманітні.