При хронічному простатиті

При хронічному простатиті

Ч>-Рекомендується використовувати суппозиторий, виготовлений з 0,1 г екстракту прополісу й 2 г масла какао. Свічі вводять у задній прохід раз у добу на ніч. Курс лікування — 30 днів. Повторюють його 2- 3 рази з перервою 1-2 мес.
При аденомі передміхурової залози.
«> Відомо, що бджоли з наближенням смерті виповзають із вулика й падають поруч із ним. Ці бджоли називаються подмором. Беруть 10-15 г подмора, кипятять на повільному вогні в 500 г води протягом години, потім рідину проціджують через марлю, зберігають у темному місці. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день після їжі протягом місяця, потім місячна перерва й повторення курсу. Розмір залози зменшується, сечовипускання поліпшується.
Про-змішати 200 г козячого жиру з 40 г здрібненого прополісу. Розтопити на водяній лазні й кипятити на слабкому вогні 3 год, процідити й зробити з отриманого складу свічі. На ніч після клізми вставити свічу. Курс лікування — 1 мес. При відсутності поліпшення зробити перерва в 1,5-2 тижня й лікування повторити.
Побрати по 10 г сухих листів берези й сушене піря лука ріпчастого, усе змішати. Відміряти 2 ст. л. збору й залити 0,5 л окропу, настояти в термосі, процідити. Пити в теплому виді ранком і в обід по полстакана за 30 хв до їжі. Одночасно ухвалювати по 1 ч. л. квіткового пилку. Курс лікування — 1,5- 2 мес.
•>Змішати по 5 г квіткового пилку й меду й залити їх 100 мол боржомі. Курс лікування — 2-3 тижня.
•> Змішати по полстакана свежеотжатого соку селери й меду й ухвалювати по 2 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі. Курс лікування — 2 тижня або до настання стійкого поліпшення.
«> Змішати в рівних частинах за обсягом порошок насінь селери й мед. Ухвалювати при аденомі передміхурової залози, утрудненому сечовипусканні по 1 ч. л. 3- 4 рази в день, запиваючи настоєм з листів берези.