Для зміцнення потенції

Для зміцнення потенції

З незапамятних часів російські знахарі лікували полову слабість більш ніж доступними засобами: ріпою, звареної в молоці, або морквяним соком, який у суміші з медом (1:1) ухвалювався по 1/3 склянки 3- 4 рази в день до їжі.
«> Імбирний порошок, змішаний у рівних частинах за обсягом з медом, слід ухвалювати по 1/2 ч. л., запиваючи водою, 2- 3 рази в день до їжі для зміцнення памяті, як засіб, що збуджує похіть, при імпотенції. Ця суміш повертає загублене здоровя.
•>Лук відомий як засіб, що збуджує половий потяг, що стимулює вироблення сперми. Парений на картопляній парі лук допомагає при імпотенції. Із цією же метою полезни його насіння. Порошок насінь змішати в рівних частинах за обсягом з медом і ухвалювати по 1 ч. л. 3- 4 рази в день. Це одне із кращих засобів для лікування простатиту, навіть якщо хвороба викликана венеричними захворюваннями (сифіліс, гонорея).
•> Установлене, що горіхи благотворно впливають на сперматогенез — гармонійно йде дозрівання й ріст полових органів, підвищуються захисні сили молодого організму. Корисно застосовувати горіхове молоко: 10 волоських горіхів треба измельчить, додати 1/2 склянки холодної кипяченої води, настояти 2 год, процідити, змішати з 1-2 ч. л. меду.
•> Змішати 1 ч. л. порошку ряски з 1 ч. л. меду. Зїсти ранком або в першій половині дня. Суміш — прекрасний засіб при лікуванні імпотенції.
Ретельно розмішати 300 г здрібнених ядер волоського горіха, 100 г здрібнених лісових горіхів (фундука), 100 г звареного на парі й розімятого часнику, 50 г порошку плодів кропу, 50 г порошку кореневищ родиоли рожевої, 100 г порошку плодів шипшини, 1 кг меду. Ухвалювати при полової слабості через вікові зміни по 1 ст. л. через кожні 2 год послові їжі, запиваючи відваром з листів подорожника великого.
«> Ретельно змішати 3 жовтка від свіжих курячих яєць, сік від 3 лимонів, 200 г меду й 200 г коньяку або натурального червоного вина. Ухвалювати при чоловічій безплідності по 1 ст. л. 3 рази в день за 20 хв до їжі.
Про-змішати 1:1 по вазі мед і квітковий пилок. Ухвалювати при потенції по 1 чайній або десертній ложці 2- 3 рази в день із одночасним прийманням 10 крапель настойки родиоли рожевої. Курс лікування — 4-6 тижнів.
•> Побрати в рівних частинах по вазі свіжоприготовлені соки моркви, яблук і мед. Ухвалювати при потенції 1/4 склянки 3 рази в день за 30-40 хв до їжі.
Про-О- Внаслідок загального виснаження організму в деяких чоловіків наступає тимчасова імпотенція. Як загальнозміцнювальні народні засоби, що виліковують полове безсилля, слід застосовувати наступні рецепти:.
1. 150 г соку алое, 250 г меду, 350 г натурального червоного вина, 100 г порошку із плодів шипшини, 30 г порошку з насінь петрушки ретельно розмішати. Наполягати 1-2 тижні, періодично.
струшуючи вміст. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за півгодини до їжі.
2. Побрати 100 г соку алое, 500 г здрібнених (волоських) горіхів. 300 г меду, 50 г порошку з корінь пастернаку посівного. Усе змішати, зберігати в темному прохолодному місці. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за півгодини до їжі.