При вагітності й годівлі грудьми

При вагітності й годівлі грудьми

Змішати 500 г меду, 50 г засмаженого й змолотого кава, сік 1 лимона. Перед уживанням суміш перемішувати. Ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі, запиваючи ковтком відвару плодів шипшини або свежезаваренного чаю. Рецепт гарний при гіпотонії у вагітних, що й годують жінок. Курс лікування — 1,5-2 тижня або до нормалізації тиску.
«>Ретельно змішати по 200 г соку буряка червоної й меду. Ухвалювати отриману суміш по 2 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі при гіпертонії у вагітних, що й годують жінок, а також при інших захворюваннях жіночої полової сфери, у тому числі й при онкології. Курс лікування — за узгодженням з лікарем.
Приготувати відвар з 1 кг тертої моркви, змішати його з медом по смакові, давати породіллі для прискорення лактації, а годувальницям від «нагрублости», що виникає в груди. Курс лікування — 8- 10 днів.
«>3ст. л. меду розчинити в 1,5 склянках настою листів берези. Ухвалювати по 0,5 склянки 3 рази в день за 30 хв до їжі при токсикозах у вагітних жінок. Курс лікування — 1,5-2 тижня.
«> Суміш із 300 г соку лука ріпчастого, 100 г меду, 1 ст. л. здрібнених листів розмарину залити 700 мол білого виноградного вина, настояти в темному прохолодному місці або в холодильнику 3- 4 тижня, періодично струшуючи вміст. Потім процідити й ухвалювати по полстакана 3 рази в день за 30 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня при виявленні білка в сечі у вагітних жінок.
Засобу лікування при чоловічих захворюваннях