починка протеза с добавлением зуба
Вулик лежак Дадан 20-рамковий, розбірний (незбитий)
розсмоктуючі мазі
формування крони яблунь

Глистогонні засоби

Глистогонні засоби

ЧХ Готується каша з насінь гарбуза з медом у такий спосіб. Висушені й очищені від шкірки насіння гарбуза, зберігаючи при цьому зелену оболонку зерен, у яких утримується найбільша кількість глистогонних речовин (300 г), невеликими порціями розтерти в ступці, додаючи по краплях воду (не більш 50 мол) і мед (15 г). Дорослому ухвалювати натще по 1 ч. л. з перервами протягом години. Через 3 год слід прийняти проносне (наприклад, 20 г сульфату магнію), а через півгодини поставити очисну клізму. Дітям 2-3 років дають на приймання 50 г насінь, 3-4 років — 70 г, 5-7 років — 100 г, 10-12 років — 150 г. Звичайно медово-гарбузова кашка дається кілька раз із перервою в 2-3 дня.
ЧХ1 ч. л. насінь цитварного полиню змішати з медом у співвідношенні 1:1, потім цю суміш зєднати з 200 г води й випити ранком натще. Після нічого не є. Через годину повторити приймання насінь у тому ж кількості, а ще через годину прийняти будь-яке проносне. Курс лікування — 3-5 днів. Подібне лікування бажане провести одночасно всім членам родини.
Чхпри лікуванні плоских і довгих глистів потрібно є в необмеженій кількості здрібнені волоські горіхи, змішані з медом у співвідношенні 1:1. Ухвалювати щодня за 30-40 хв до їжі по 2-3 ст. л. суміші до повного лікування.
" Про-Побрати склянка свіжих здрібнених зелених кірок плодів волоського горіха й змішати з 3 склянками меду, варити в закритому посуді на слабкому вогні 1 год, постійно помішуючи. Потім сироп процідити, залишок віджати. Ухвалювати по I ч. л. на склянку чаю 3 рази в день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 3-5 тижнів.
3. Зауводити, увести до ладу. 151