Засоби лікування при захворюваннях печінки й желчевиводяших шляхів

Засоби лікування при захворюваннях печінки й желчевиводяших шляхів

Гепатити різної этиологии.
«> Компоненти, що входять у мед, сприяють активізації всіх процесів, що відбуваються в печінці, підвищують захисні функції організму й усувають дегенеративні зміни кліток печінки. З лікувальною й профілактичною метою ранком і ввечері рекомендується ухвалювати суміш, що полягає з 1 ч. л. меду й 0,5 склянки яблучного соку.
•о-дуже гарні результати одержують при лікуванні хворих хронічним гепатитом пергою. Їм щодня дають по 30 г перги при відповідній дієті протягом 30 днів.
Приготувати суміш із 10 ст. л. меду, 500 мол маслинового масла й соку 2 лимонів. Зберігати в холодильнику й ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня.
«> Побрати 300 г лука й протерти через сито, додати 2 ст. л. сухої трави полиню гіркої й полстакана меду, залити 700 мол білого вина, усе компоненти ретельно змішати, настояти 3 тижні в холодильнику, періодично струшуючи склад. Потім процідити й ухвалювати по 50 мол 3 рази в день за 40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня або за рекомендацією лікаря.
При захворюваннях печінки.
•о-змішати 1 кг меду з 1 кг ягід чорної смородини, уживати по 1 ч. л. за 30 хв до їжі. Курс лікування — до настання поліпшення.
•О- Побрати 2 ст. л. цикорію й 1 аркуш золотого вуса. Залити 1 л окропу й кипятити 5 хв. До отриманого відвару додати 3 ст. л. меду й 1 ч. л. лимонного соку. Ухвалювати отриманий склад по 1 ст. л.
3 разу в день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 2 тижня.
«> Купити квітковий пилок. Ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня або за рекомендацією лікаря.
•о-приготувати сік трави буквици лікарської. Змішати його з рівним обсягом меду. Ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі. Зберігати в холодильнику. Курс лікування — 3-.
4 тижня.
•о-змішати в рівних частинах за обсягом сік хріну й мед, настояти добу. Ухвалювати при захворюванні печінки по 1 ст. л. 3 рази в день за 20 хв до їжі. Зберігати в темному прохолодному місці.
Про Змішати в рівних частинах за обсягом сік із трави полиню гіркої й мед. Пити по 1 ч. л. 3- 4 рази в день при інсульті, жовтяниці, геморої. Суміш зберігати в темному прохолодному місці.
Про Побрати по 200 г горілки, маслинового масла, меду, лимонного соку, усе злити в скляну банку. Настояти в темному місці 10 днів. Перед уживанням склад збовтати. Ухвалювати 3 рази всунь за 30-40 хв до їжі по 1 ст. л. протягом 2 тижнів, потім стільки ж днів перерва. Курс лікування при необхідності можна повторити. При цукровому діабеті вживати цей склад не можна.
*>Змішати по 1 ст. л. трави сухоцвіту болотний, кропиви дводомної, пустирника пятилопастного, горця пташиного (споришу), трави деревію. Залити 1 ст. л. збору 500 мол окропу й наполягати в термосі протягом ночі. Ранком процідити й ухвалювати настій протягом дня по 1/2 склянки 4-5 раз у день, додаючи.
1 ст. л. меду. Цей фітозбір виявляє сечогінна дія, прискорює відновлення кліток печінки й увесь процес видужання.
Про Побрати 1 ч.л. перги й ухвалювати 2 рази в день, ранком і днем за 30 хв до їжі. Курс лікування — 2-3 мес. Паралельно ухвалювати 1 ст. л. меду, розведену в 50 мол кипяченої води, також.
2 разу в день, але за 20 хв до їжі. Цей рецепт допоможе при холециститах, цирозі печінки й гепатитах.