При геморої

При геморої

Про Мед ухвалюють усередину як ніжний засіб, що попускає, не викликає метеоризму кишечнику (здуття живота), а також місцево. При зовнішньому геморої місцево змазують рідким медом або сумішшю його з рівною кількістю соку буряка й роблять марлеву прокладку. При внутрішньому геморої суміш меду з бальзамом Шестаковского вводиться усередину за допомогою 25-30- граммовой дитячої клизмочки. Для того щоб розчин було легко набрати в клизмочку, до цієї суміші додають невелика кількість кипяченої теплої води.
Про-приготувати 2 л соку зі свіжих ягід горобини червоної, додати 1 ч. л. меду, ухвалювати по 50 г 3 рази в день за 30 хв до їжі всю осінь. Курс лікування — 2-3 тижня.
ПРО Протягом усього весняно-літньо-осіннього сезону пити по 1 ч.л. свіжий сік деревію навпіл з медом 3 рази в день за 15-20 хв до їжі. Це радикальний засіб, якщо проводити його тривалий час.
Про Приготувати порошок з насінь горця пташиного, змішати в співвідношенні 1:1 по вазі з медом і ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази всунь за 30 хв до їжі, запиваючи холодною кипяченою водою. Курс лікування — 3-4 тижня.
Про Побрати по 2 ст. л. бджолиного воску й каніфолі. Розтопити їх на водяній лазні, зняти з вогню й додати до них 2 ст. л. облепихового масла й 1,5 ст. л. прополісу. Коли склад остигає, сформовать свічі й покласти їх у холодильник. Вставляти щодня по I свічі в пряму кишку перед сном. Курс — до повного лікування недуги.
ПРО-15 г прополісу измельчить і залити охолодженою кипяченою водою на 5 див вище шару прополісу, настояти 3 дня, періодично струшуючи при кімнатній температурі. Потім змочити ватяний тампон у настої й закладати його в анальний отвір кілька раз у день і обовязково на ніч. Курс лікування — 2-3 тижня або за рекомендацією лікаря.
Приготувати суміш: зварити 1 голівку часнику, розімяти її й змішати з 1 ч. л. меду й 0,25 ч. л. оцту. Змазувати хворі місця приготовленою сумішшю 4-5 раз протягом дня й обовязково на ніч. Сверблячка й неприємна відчуття незабаром пройдуть.
При колітах і ентероколітах.
«> Заварити 1 ст. л. висушених квітів ромашки в I склянці киплячої води на 1-2 год, отфильтровать, додати 1 ч. л. меду; використовувати усередину по 1 ст. л. 3 рази в день після їжі або у вигляді клізм.
Застосовують у чистому виді пергу по 1 ч. л. 3 рази в день. Курс лікування 1 — 1,5 мес. Побічні ефекти відсутні.
•о-гарні результати дає при лікуванні цих захворювань, що не піддаються терапії антибіотиками й іншими медикаментозними засобами, застосування суміші з 180 г меду й 50 г перги. Для готування суміші мед розчиняють в 800 г холодної води й при постійному помішуванні додають пергу. Суміш на кілька днів залишають при кімнатній температурі до появи ознак шумування. Ухвалюють по 1/2-2/3 склянки перед їжею. Курс лікування — 1 — 1,5 мес. Побічні явища відсутні.
Ч> При гострому й хронічному запаленні тонких кишок (энтерите) добре допомагає відвар шишок вільхи, що збираються з вересня по березень. Побрати по 20 г вільхи сіркою (шишки), солодцю (корінь), ромашки (квіти) і калган дикий (корінь) — 10 г. Заварити 1 ст. л. суміші склянкою окропу, дати настоятися 40 хв і ухвалювати теплим з медом після їжі або на ніч.
Ч> Приготувати 20%-ний розчин прополісу на 70%-ном етиловому спирті. Ухвалювати по 40 капель спиртової настойки прополісу на склянку води 3 рази в день за годину до їжі. Необхідно дотримувати дієти. Курс лікування — 3—4 тижня.
Про Приготувати суміш із 180 г меду, 50 г квіткового пилку й 800 мол води. Мед розчинити в холодній воді й при постійному помішуванні додавати в розчин пилок. Суміш залишають при кімнатній температурі на 3-5 днів. Потім ухвалюють по 1/2 склянки за годину до їжі. Курс лікування — 4-6 тижнів.
Про Придбати пергу й ухвалювати в чистому виді по I ч. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня.
Приготувати розчин з 100 г меду в 1 л свіжоприготовленого яблучного соку. Ухвалювати по склянці 3- 4 рази в день за 30- 40 хв до їжі протягом 4-6 тижнів. Після двомісячної перерви курс лікування можна повторити.