внутрикоронковые замковые крепления
поліщук в.п. гайдар в.а. пасіка
захворювання корів
бджолине злодійство

При гастриті з підвищеною й зниженою кислотністю

При гастриті з підвищеною й зниженою кислотністю

Про Рекомендується ухвалювати мед за 1,5-2 год до їжі 3 рази в день при гастриті з підвищеною кислотністю, розчинивши J ст. л. у склянці теплої води, а зі зниженої — безпосередньо перед їжею, розчинивши в холодній воді. В обох випадках добову дозу (120- 150 г) меду розподіляють рівномірно. Курс лікування — 1,5-2 мес.
«>500 г меду залити 500 мол соку подорожника великого, нагріти до кипіння й варити 10-15 хв. Ухвалювати по 2 ст. л. 3 рази всунь за 10 хв до їжі, розбавляючи сироп в 100 мол холодної води, при гастриті зі зниженою кислотністю, і по 2 ст. л. 3 рази в день через 1,5-2 год після їжі, розчиняючи сироп в 100 мол теплої води, — з підвищеної. Курс лікування — 2-3 тижня.
При хронічних запорах
> Мед дуже ефективний при запорах. Для готування суміші 15 г зацукрованого меду розлучають у склянці теплого молока. Дітям у віці 5-8 років дають по 1 дес. л. перед сном.
Ф Зрізаний аркуш алое покласти на 2 тижні в холодильник (биостимуляция). Потім віджати сік і змішати його нарівно з медом, якщо мед зацукрувався, трошки підігріти. Ухвалювати по полстакана ранком натще. Через 2 дня дозу можна зменшити.
•} Приготувати 150 г свіжих листів алое, зрізати з них колючки, измельчить і залити 300 г меду, нагріти отриманий склад, не доводячи до кипіння. Потім настояти 36 год, періодично помішуючи. Розігріти й процідити. Ухвалювати по 10 мол ранком за 40- 60 хв до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня.
ЧУ Відвар молодих листів бузини чорної з медом — гарний проносний засіб: 20 г листів на склянку окропу, додати 1 ст. л. меду. Ухвалювати по 1/4 склянки після їжі.
•} Суміш квітів і листів терну є сечогінним і проносним засобом. Заварювати досить густо: 2 ст. л. на склянку окропу. Пити, як чай з медом.
«} Побрати 3 ст. л. толокна й змішати з 2 ст. л. меду й 1 ч. л. повареної солі. Ухвалювати приготовлену суміш усю відразу, запиваючи водою. Курс лікування — 1-2 тижня.
«> Побрати 1 ст. л. касторового масла, 1 яєчний жовток, 1 ст. л. меду й усе це ретельно розмішати в 1 склянці води. Ухвалювати по.
1 ст. л. через кожні 1,5-2 ч. Курс лікування — до повного рятування від недуги.
«} Приготувати 150 г соку алое (перед цим рослина не поливати.
2 тижня), змішати з 50 г соку золотого вуса, 300 г рідкого меду. Суміш зберігати в холодильнику. Ухвалювати по 1 ст. л. 2 рази — ранком і на ніч за 30 хв до їжі. Запивати водою. Зберігати склад у холодильнику. Курс лікування — до настання стійкого поліпшення.
«} Побрати 20 г листів терну й залити 0,5 л окропу, настояти при кімнатній температурі 1 ч. Настій ухвалювати по 100 мол гарячим, додавши до нього 1 ст. л. меду, 3 рази в день через годину після їжі. Курс лікування — 2-3 тижня.
>Гарбузова каша з медом поліпшує моторну функцію кишечнику, підсилює сечовиділення й виведення солей з організму. На 500 г гарбузи — 0,5 склянки води, 60 г манною крупи, 2 ст. л. меду й 50 г вершкового масла. Очистити гарбуз від шкіри й насінь, нарізати маленькими кубиками, припустити її з вершковим маслом, потім засипати манну крупу або пшоно, попередньо распаренное, додати мед, сіль і варити до готовності.
> Для попередження запорів у дітей роблять клізму з 15 г світлого меду й 100 г теплого молока.