искусственные коронки
годівниця для дадана
трави для покращення зору
слух пчел

При виразковій хворобі шлунка

При виразковій хворобі шлунка

Про Необхідно ухвалювати мед за 1,5 год до приймання їжі або через 3 год послу їжі. Найкраще мед ухвалювати за 1,5-2 год до сніданку й обіду, а потім через 3 год послу полуденка. Рекомендується ухвалювати мед, розведений теплою водою, що сприяє зменшенню тонусу мускулатури шлунка й кращому усмоктуванню меду. Бажане ранком і ввечері ухвалювати по 30 г меду, а днем — 40 г. Курс лікування — 1,5-2 мес. Хворим з виразковою хворобою зі зниженою кислотністю рекомендується ухвалювати мед за кілька хвилин до приймання їжі.
Про Побрати 60 г прополісу, покласти в морозилку на добу, потім швидко измельчить і залити склянкою медичного спирту. Періодично збовтувати пляшечку, поки прополіс не розчиниться. Настояти тиждень. Ухвалювати за годину до їжі по 1 ч. л. на полстакана гарячої води. Під час лікування виключити спиртне. Курс лікування — 3-4 тижня.
■О- Змішати маткове молочко з медом у співвідношенні 1:100. Приготовлену суміш ухвалюють по 2 ч. л. 3 рази в день. Для попередження інактивації маткового молочка шлунковим соком необхідно за 10 хв до приймання випити 0,5 склянки мінеральної води (боржомі) або розчин соди (1 ч. л.) у кипяченій воді (0,5 склянки). При підвищеній чутливості до маткового молочка (порушення сну) необхідно відмовитися від його застосування.
•} Побрати 1 кг здрібненого алое у віці від 3 до 5 років ( за 5 днів до зрізання рослина не поливати), 0,8 кг травневого меду, 1,5 л червоного міцного вина (16—18°). Усе компоненти змішати, помістити в скляну банку й поставити в холодильник на 5 днів. Банка повинна бути щільно закрита. Ухвалювати за наступною схемою: перші 5 днів по 1 ч. л. 1 раз у день ранком за 30 хв до їжі, а в наступні дні по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня.
При виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки.
ЧУ При цьому захворюванні дуже ефективне лікування медом. У перші чотири дні ранком за 2 год до їжі ухвалювати по 100-150 г меду, днем еше 2 рази по 50-100 г також за 2 год до приймання пиши. На 5-й день тільки ранком, 50 г за 2 год до сніданку. Надалі таку дозу ухвалювати протягом місяця. Після закінчення 2 тижнів з початку лікування болі зникають, а через місяць виразка гоїться. Для закріплення лікування вживання меду можна продовжити ще тиждень або дві.
ЧУ Листи алое 3— 5-літнього віку витримати в темряві при температурі 4—8°С протягом 12—14 днів, потім листи промити у воді, измельчить і залити кипяченою водою в співвідношенні 1:3. Цю суміш залишити на 1-1,5 ч. Потім сік віджати, 100 г соку алое змішати з 500 г здрібнених волоських горіхів і додати 300 г меду. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі.
ЧУ Побрати 100 г вершкового масла й Південь здрібненого прополісу. Добре перемішати й поставити на водяну лазню на 10 хв. Нагріти суміш, не доводячи до кипіння. Профільтрувати її в гарячому виді. Ухвалювати по 1 ч. л. на 200 г теплого молока за 2 год до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня. Застосування цього рецепта при захворюваннях печінки не рекомендується.
Про- при виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки мед краще ухвалювати за 1,5-2 год до сніданку й через 3 год послу полуденка, розбавляючи його теплою водою. Ухвалювати мед бажане ранком і ввечері по 30 г, а днем — 40 г. Курс лікування — 1,5-.
2 мес. Хворим виразковою хворобою зі зниженою кислотністю мед рекомендується ухвалювати за 5-10 хв до їжі. За вказівкою лікаря медолечение можна поєднувати з медикаментозними засобами. При нестерпності одного сорту меду необхідно перейти на іншій.
Про Побрати Південь здрібненого прополісу й залити 100 г 70%-ного спирту, потім настояти протягом доби, періодично збовтуючи, і поставити в холодильник на 2-3 год, після чого профільтрувати й ухвалювати по 20 капель на 100-150 мол води, 3 рази в день за 2 год до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня. По закінченню приготовленої настойки зробити тижнева перерва й при необхідності курс лікування повторити.
«> Побрати 1 ч. л. 10-20%-ний спиртової настойки прополісу й змішати з 50 мол 0,25%-ного теплого розчину новокаїну й ухвалювати 3 рази в день при виразці шлунка й дванадцятипалої кишки. Курс лікування — 4-6 тижнів.
Про Побрати 1 ст. л. болотного сухоцвіту й залити склянкою окропу, настояти півгодини й додати 1 ст. л. меду. Ухвалювати по 1 ст. л.
3 разу в день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня.
Про Побрати 0,5 кг меду, 0,5 л маслинового масла, сік 2 лимонів і всі.
компоненти змішати. Суміш зберігати в холодильнику. Перед прийманням перемішувати деревяною ложкою. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за півгодини до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня. Одночасно з лікуванням бажане зїдати щодня по 5 шт. ядер волоського горіха. Навесні й восени курс лікування можна повторити.
Побрати 1 кг сушених, пропущених через мясорубку абрикосів, 1 кг ізюму, 1 кг ядер волоського горіха, кашку від 5 лимонів зі шкіркою, без насінь і 1 кг меду. Змішані компоненти зберігати в холодильнику. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30- 40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня. При необхідності лікування можна повторити тільки через місяць.
«> Побрати сухоцвіт болотну — 1 дес. л. на 1 склянку окропу, кипятити 3-4 хв, настояти 30-40 хв. Пити по 1/4 склянки за годину до їжі 3- 4 рази в день. Можна наприкінці кипятіння додати 1 ч. л. меду — це прискорює загоєння виразок. Курс лікування — 1-1,5 мес., повторити через місяць.