При виразковій хворобі шлунка

При виразковій хворобі шлунка

Про Необхідно ухвалювати мед за 1,5 год до приймання їжі або через 3 год послу їжі. Найкраще мед ухвалювати за 1,5-2 год до сніданку й обіду, а потім через 3 год послу полуденка. Рекомендується ухвалювати мед, розведений теплою водою, що сприяє зменшенню тонусу мускулатури шлунка й кращому усмоктуванню меду. Бажане ранком і ввечері ухвалювати по 30 г меду, а днем — 40 г. Курс лікування — 1,5-2 мес. Хворим з виразковою хворобою зі зниженою кислотністю рекомендується ухвалювати мед за кілька хвилин до приймання їжі.
Про Побрати 60 г прополісу, покласти в морозилку на добу, потім швидко измельчить і залити склянкою медичного спирту. Періодично збовтувати пляшечку, поки прополіс не розчиниться. Настояти тиждень. Ухвалювати за годину до їжі по 1 ч. л. на полстакана гарячої води. Під час лікування виключити спиртне. Курс лікування — 3-4 тижня.
■О- Змішати маткове молочко з медом у співвідношенні 1:100. Приготовлену суміш ухвалюють по 2 ч. л. 3 рази в день. Для попередження інактивації маткового молочка шлунковим соком необхідно за 10 хв до приймання випити 0,5 склянки мінеральної води (боржомі) або розчин соди (1 ч. л.) у кипяченій воді (0,5 склянки). При підвищеній чутливості до маткового молочка (порушення сну) необхідно відмовитися від його застосування.
•} Побрати 1 кг здрібненого алое у віці від 3 до 5 років ( за 5 днів до зрізання рослина не поливати), 0,8 кг травневого меду, 1,5 л червоного міцного вина (16—18°). Усе компоненти змішати, помістити в скляну банку й поставити в холодильник на 5 днів. Банка повинна бути щільно закрита. Ухвалювати за наступною схемою: перші 5 днів по 1 ч. л. 1 раз у день ранком за 30 хв до їжі, а в наступні дні по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня.
При виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки.
ЧУ При цьому захворюванні дуже ефективне лікування медом. У перші чотири дні ранком за 2 год до їжі ухвалювати по 100-150 г меду, днем еше 2 рази по 50-100 г також за 2 год до приймання пиши. На 5-й день тільки ранком, 50 г за 2 год до сніданку. Надалі таку дозу ухвалювати протягом місяця. Після закінчення 2 тижнів з початку лікування болі зникають, а через місяць виразка гоїться. Для закріплення лікування вживання меду можна продовжити ще тиждень або дві.
ЧУ Листи алое 3— 5-літнього віку витримати в темряві при температурі 4—8°С протягом 12—14 днів, потім листи промити у воді, измельчить і залити кипяченою водою в співвідношенні 1:3. Цю суміш залишити на 1-1,5 ч. Потім сік віджати, 100 г соку алое змішати з 500 г здрібнених волоських горіхів і додати 300 г меду. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі.
ЧУ Побрати 100 г вершкового масла й Південь здрібненого прополісу. Добре перемішати й поставити на водяну лазню на 10 хв. Нагріти суміш, не доводячи до кипіння. Профільтрувати її в гарячому виді. Ухвалювати по 1 ч. л. на 200 г теплого молока за 2 год до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня. Застосування цього рецепта при захворюваннях печінки не рекомендується.
Про- при виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки мед краще ухвалювати за 1,5-2 год до сніданку й через 3 год послу полуденка, розбавляючи його теплою водою. Ухвалювати мед бажане ранком і ввечері по 30 г, а днем — 40 г. Курс лікування — 1,5-.
2 мес. Хворим виразковою хворобою зі зниженою кислотністю мед рекомендується ухвалювати за 5-10 хв до їжі. За вказівкою лікаря медолечение можна поєднувати з медикаментозними засобами. При нестерпності одного сорту меду необхідно перейти на іншій.
Про Побрати Південь здрібненого прополісу й залити 100 г 70%-ного спирту, потім настояти протягом доби, періодично збовтуючи, і поставити в холодильник на 2-3 год, після чого профільтрувати й ухвалювати по 20 капель на 100-150 мол води, 3 рази в день за 2 год до їжі. Курс лікування — 2-3 тижня. По закінченню приготовленої настойки зробити тижнева перерва й при необхідності курс лікування повторити.
«> Побрати 1 ч. л. 10-20%-ний спиртової настойки прополісу й змішати з 50 мол 0,25%-ного теплого розчину новокаїну й ухвалювати 3 рази в день при виразці шлунка й дванадцятипалої кишки. Курс лікування — 4-6 тижнів.
Про Побрати 1 ст. л. болотного сухоцвіту й залити склянкою окропу, настояти півгодини й додати 1 ст. л. меду. Ухвалювати по 1 ст. л.
3 разу в день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня.
Про Побрати 0,5 кг меду, 0,5 л маслинового масла, сік 2 лимонів і всі.
компоненти змішати. Суміш зберігати в холодильнику. Перед прийманням перемішувати деревяною ложкою. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за півгодини до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня. Одночасно з лікуванням бажане зїдати щодня по 5 шт. ядер волоського горіха. Навесні й восени курс лікування можна повторити.
Побрати 1 кг сушених, пропущених через мясорубку абрикосів, 1 кг ізюму, 1 кг ядер волоського горіха, кашку від 5 лимонів зі шкіркою, без насінь і 1 кг меду. Змішані компоненти зберігати в холодильнику. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30- 40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня. При необхідності лікування можна повторити тільки через місяць.
«> Побрати сухоцвіт болотну — 1 дес. л. на 1 склянку окропу, кипятити 3-4 хв, настояти 30-40 хв. Пити по 1/4 склянки за годину до їжі 3- 4 рази в день. Можна наприкінці кипятіння додати 1 ч. л. меду — це прискорює загоєння виразок. Курс лікування — 1-1,5 мес., повторити через місяць.