Хронічний гастрит

Хронічний гастрит

У Прополіс наполягають на 95%-ном спирті (1:5) при кімнатній температурі протягом 2 доби. Фільтрують через марлю. Розбавляють водою до 30 %. Після визначення реакції організму на прополіс препарат призначають усередину по 40 капель на склянку теплої води або молока 3 рази в день за годину до їжі при обовязковому дотриманні дієти (по Певзнеру). У процесі лікування на 5- 10-й день відзначається поліпшення.
OB плин 20 днів ухвалювати 20 г пилки за 20-30 хв до їжі. Після лікування поліпшуються загальне самопочуття, працездатність, апетит, зникають нездужання, слабість, очищається мова, зникають і зменшуються болі в правому підреберї, эпигаст- ральной області, кишечнику, головний біль, пітливість і дратівливість, нормалізуються сон і кровяний тиск.
Про Побрати по 100 г меду й соку алое, додати 1 ст. л. натертої на дрібній тертці моркви. Ухвалювати 3 рази протягом дня по 1 ч. л. за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — 3-4 тижня.
•} Побрати по склянці меду, соку з листів каланхое, горілки й ретельно змішати, настояти в темному місці 40-45 днів. Ухвалювати по 1 ст. л. тільки ранком за 30 хв до їжі щодня. Курс лікування — поки не закінчиться приготовлений склад. Зберігати в холодильнику.
■> Приготувати 100 г соку алое деревоподібного, додати 250 г меду й залити суміш склянкою кагору, настояти протягом 4 год і ухвалювати по 1 ст. л. 3- 4 рази в день за 30 хв до їжі. Курс лікування — поки не закінчиться суміш.
Про Приготувати 100 г соку алое й змішати його з 100 г меду. Ухвалювати по 2 ч. л. ранком і ввечері за півгодини до їжі. Курс лікування — 4-6 тижнів. Зберігати в холодильнику.