При саркоидозе легенів

При саркоидозе легенів

•> Мед — 300 г, сік алое — 200 г, вино червоне без цукру — 500 мол ретельно змішати, витримати тиждень у холодильнику, періодично помішуючи. Ухвалювати 3 рази в день за 40 хв до їжі по 1 ст. л., потім зробити місячна перерва й лікування повторити. Потрібно пройти 3-4 курсу в рік залежно від перебігу хвороби.
Про Приготувати 20%-ную настойку прополісу. Пити по 15-20 капель у теплій воді за годину до їжі 3- 4 рази в день. На курс лікування необхідно 100 мол настойки.
Про Побрати по 2 ст. л. кори дуба, квітів липи, ромашки й приготувати відвар. Для полоскання горла побрати склянка відвару, додати в нього 1 ст. л. меду, добре розмішати й полоскати 4-6 раз всунь після їжі.
ту Побрати сік одного лимона й 3 ст. л. меду. Добре розмішати й залити 2 склянками окропу. Полоскати горло теплою сумішшю кожні 3-4 год через 15-20 хв послу їжі протягом усього дня й на ніч перед сном.
Засобу лікування при захворюваннях сердечнососудистой системи.
Глюкоза — необхідний енергетичний матеріал у першу чергу для мязової тканини, у тому числі для мяза серця. Тому мед рекомендується при ослабленні серцевого мяза як дієтичний живильний засіб.