При ослабленій серцевій діяльності

При ослабленій серцевій діяльності

> Мед можна вживати невеликими порціями: 1 ч. л. або 1 ст. л. 2- 3 рази в день із молоком, сиром, фруктами або іншими харчовими продуктами.
Про-залити 1 ст. л. сухих плодів шипшини 2 склянками окропу, кипятити 10 хв. Після охолодження процідити й додати 1 ст. л. меду. Ухвалювати по 1/4-1/2 склянки 2- 3 рази всунь. Напій зберігати в посуді, що добре закривається.
Складний хімічний склад меду й наявність у ньому глюкози забезпечують серцевий мяз більшою кількістю енергії, поліпшують знешкоджуючу функцію печінки й нормалізують нервову діяльність, що благотворно позначається при погіршенні або ослабленні серцевої діяльності: 100-140 г меду в добу розподіляють на невеликі порції й ухвалюють 1-2 мес. по 50 г меду в добу. Курс лікування — 1-2 мес.
Про-О- Приготувати кашку з 5 голівок часнику й 5 лимонів зі шкіркою без насінь. Отриману суміш зєднати з 0,5 л меду й ретельно змішати, настояти в темному місці 5-7 днів, періодично помішуючи. Ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за годину до їжі 1,5-2 мес. Залежно від дії складу й при необхідності лікування повторити через 2-3 тижні. Зберігати ліки в холодильнику.
ПРО-100 г сухої трави звіробоя залити 2 л окропу й варити при слабкому кипінні 10 хв. Потім зняти з вогню й остудити, додати 200 г меду й розмішати до повного розчинення. Зберігати в холодильнику в закритому виді. Ухвалювати по полстакана 3 раз у день за 30-40 хв до їжі. Курс лікування — за рекомендацією лікаря.
«> Измельчить корінь хріну й змішати його з медом у пропорції за обсягом 1:1. Ухвалювати по 1 ст. л. за 30—40 хв до сніданку. Курс лікування — 3—4 тижня або до стійкого поліпшення.
При гіпертонічній хворобі.
«> Побрати склянка соку столового буряка, склянка соку моркви, склянка соку хріну або редьки (натертий хрін попередньо наполягають на воді протягом 36 ч) і сік одного лимона зі склянкою меду, усі добре перемішати. Ухвалювати по 1 ст. л. 2- 3 рази всунь за годину до їжі або через 2-3 години після їжі. Курс лікування — 1,5- 2 мес. Зберігати такі соки потрібно в скляному посуді, що добре закривається, у прохолодному місці.
•> Для лікування гіпертонічної хвороби рекомендується застосування квіткового пилку в суміші з медом у співвідношенні 1:1 або 1:2 по 1 ч. л. 3 рази в добу. Курс лікування — 15-20 днів.
Про Мед благотворно діє на серцевий мяз. Він сприяє розширенню венозних посудин і завдяки цьому поліпшує коронарне кровопостачання. При гіпертонічній хворобі хворим показана суміш меду з рівною кількістю пропущеної через мясорубку журавлини. Ухвалюють її по 1 ст. л. 3 рази в день до їжі.
>500 г ягід чорної смородини протерти, додати 5 ст. л. меду й ретельно перемішати. Ухвалювати по 1 ст. л., додаючи шматочок харчового льоду, 3 рази в день за 30 хв до їжі. Курс лікування — по самопочуттю.
Побрати по склянці соку червоної моркви, столового буряка, хріну, меду, 130 г горілки й додати сік 2 лимонів. Суміш перемішати деревяною лопаткою в емальованому посуді протягом 30 хв. Ухвалюється по 1 ст. л. при гіпертонічній і виразковій хворобі, гепатиті за 20-30 хв до їжі протягом місяця. Через 2 мес. курс можна повторити.
Про Перемішати 1 склянка соку редьки, 1 склянка соку буряка, 200 г журавлини, 200 г меду травневого, 20 г коньяку. Усе це пити по 1 ст. л. за годину до їжі при високому тиску. Пити тільки сік, а макуха викинути.
•> Для лікування гіпертонії з успіхом можна використовувати суміші овочевих соків, приготовлених з медом і алкоголем. 2 склянки бурякового соку, 300 г квіткового меду, сік 1 лимона, 1,5 склянки журавлинного соку, 1 склянка горілки ретельно змішати. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування — 1 мес. Зберігати в холодильнику.
■О 1 склянка цибульного соку змішати з 6 ст. л. меду. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі або через 2 год послу їжі. Курс лікування — до стійкого полегшення.
■о Приготувати суміш із 150 г товчених волоських горіхів і 2 ст. л. меду. Ухвалювати отримані ліки протягом дня в 3 приймання за годину до їжі. Курс лікування — 1-1,5 мес. або за рекомендацією лікаря.
•} Побрати по 1 склянці яблучного соку, соку лимона, усе компоненти ретельно перемішати й ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі протягом 1,5-2 мес. або до настання стійкого поліпшення.
Побрати по 200 г морквяного соку, бурякового соку, меду й по 100 г журавлини й спирту. Усе компоненти ретельно змішати, настояти 3-4 дня в темному місці й ухвалювати протягом дня за годину до їжі. Курс лікування — 1 мес. Зберігати в холодильнику. Ф-Ф- кровяний тиск, Що Підскочив, можна нормалізувати шляхом регулярного приймання наступного напою. Побрати 2 чашки теплої води, приготувати кашку з 15-16 середніх зубчиков часнику й змішати їх з 2 ст. л. оцту й 2 ст. л. меду. Проварити на повільному вогні цю суміш протягом 30-40 хв, остудити й ухвалювати.
3 разу в день по 2 ст. л. за годину до їжі.
В Індії, протягом декількох століть такі ліки використовують для зниження кровяного тиску й лікування супровідних його хворій у груди й запаморочення. Курс лікування — 3-.
4 тижня або по самопочуттю.
Побрати в рівних частинах за обсягом квітковий пилок і мед, ретельно змішати. Ухвалювати по 2 ч. л. суміші 3 рази в день за 30- 40 хв до їжі. Курс лікування — 1 мес. При необхідності після тижневої перерви лікування можна повторити. Суміш зберігати в холодильнику.