При запаленні легенів

При запаленні легенів

Ф Використовувати відвар чини лугової. Для лікування застосовувати легкий відвар: 1 ч. л. сухої трави на 200 мол окропу, пити відразу весь відвар гарячим з медом або виноградним цукром.
Про-приготувати липець- 0,5 склянки, маслинове масла — 1 склянку, горілку — 2 склянки. Усе компоненти змішати міксером. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування — поки не закінчиться приготовлений склад. Потім необхідна консультація лікаря.
" Про-О- Побрати по полстакана стовчених нирок берези, зібраних навесні, і спирту, потім додати 2 склянки меду. Усе компоненти ретельно змішати й настояти в теплому темному місці 2 тижня, періодично помішуючи, готовий настій процідити, залишок віджати. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за годину до їжі. Курс лікування за узгодженням з лікарем.
•> Для приймання усередину приготувати прополисную мазь у такий спосіб: в 100 г вершкового масла, розігрітого до 5—60 °С, додати 10 г роздрібненого прополісу. Суміш профільтрувати через шар марлі. Остудити також при безперервному помішуванні. Ухвалювати по 1 ч. л. 2- 3 рази в день за 1-1,5 год до їжі з теплим молоком протягом 2 мес. Перерва — 2-3 тижня. Кількість прополісу з кожним разом збільшують на 5 г і доводять до 30 г.
Примітка. Протипоказана при захворюваннях печінки.
Про Побрати по 1 склянці соку моркви, соку буряка, пряженого масла, меду й горілки. Усі інгредієнти злити в керамічний горщик, закрити кришкою, замазати краю тестом і поставити млоїти в піч або в духовку. Готову суміш ухвалювати по 0,5 склянки натще за годину до їжі ранком. По закінченню складу необхідна консультація лікаря.
•О Приготувати 500 г чистого пряженого коровячого масла, розігріти його до кипіння й додати прополісу: на 500 г масла — 25 г. Кипятити на слабкому вогні, помішуючи, поки не розійдеться прополіс. Зняти з осаду — і ліки готові. Ухвалювати за наступною схемою: перші 3 дня — по 1 ч. л. за годину до їжі, потім по 2 ч. л., при хворої печінки залишити первісну дозу. При відкритій формі туберкульозу потрібно приготувати цей склад і прийняти ще двічі. А при її відсутності досить однієї банки. Під час лікування обмежити вживання жирів і виключити спиртне й паління. Лікування краще провести влітку, коли менше простудних захворювань і більше овочів і фруктів, так необхідних у цей час ослабленому організму. Після курсу лікування обовязкова консультація лікаря.
ПРО 100 г соку алое, 200 г меду, 300 г кагору ретельно змішати. Настояти приготовлену суміш у холодильнику протягом тижня. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30-40 хв до їжі.
1 ст. л. сухих плодів шипшини залити 2 склянками окропу й кипятити 10 хв. Потім процідити, остудити й додати у відвар 1 ст. л. меду. Ухвалювати по полстакана 3 рази в день за 40 хв до приймання їжі.