Стародавні народні засоби при туберкульозі легенів

Стародавні народні засоби при туберкульозі легенів

«> Побрати 10 лимонів, 6 яєць, 300 г липцю, 75 г коньяку. Готування калъциумита: добре вимиті яйця, цілі й свіжі, кладуть у банку (яйця повинні бути неодмінно з білою шкарлупою). Лимони вичавлюють і їх соком заливають яйця. Банку ставлять у прохолодному, сухому й темному місці, але не холодному, накривають марль і обертають темним папером. Тримають до розчинення яєчної шкарлупи, близько 5-8 днів.
Після закінчення цього часу треба підігріти мед до стану плинності, остудити його й влити в загальну суміш. Потім влити коньяк. Перелити ліки обовязкові в темну банку або сулію, зберігати в прохолодному темному місці. Ухвалювати по 1 дес. л. 3 рази в день відразу після їжі. Примітка. При хворобі легенів радять їсти якнайбільше фруктів і жирів, а також консервовані вершки з какао, сподіваємося й фруктами.
Іноді в людини, зовсім здоровішого й зовсім не схильного до туберкульозу, зявляється на тілі сип у вигляді дрібних прищиків, які сильно чешуться. Поява прищиків — досить характерний показник недоліку кальцію в організмі.
Про-О- Побрати 100 г води, 300 г меду, 1 аркуш алое. Налити воду в каструлю, у неї покласти мед і дрібно нарізаний аркуш алое й варити на дуже повільному вогні 2 ч. Ухвалювати по 1 ст. л. 2 рази всунь.
> Побрати 3 ст. л. шипшини, 4 ст. л. плодів калини, 1 ст. л. плодів червоної горобини, 1 ст. л. кропиви дводомної, засипати в термос і залити 1,5 л окропу, додати 1 ст. л. меду, закрити й залишити настоюватися на 6 ч. Ухвалювати по 50 мол через 1,5-2 год протягом дня. Через 1,5-2 дня наступає помітне поліпшення.
Ч>-Прополисное масло 15%-ний концентрації на вершковому маслі ухвалювати усередину по 10-15 г 2- 3 рази в день за 1 — 1,5 год до їжі або через 1,5 год після їжі з теплим молоком до повного видужання. У процесі лікування не слід робити більші перерви.
Ч>-Побрати по 200 г меду, кураги, пропущеного через мясорубку аркуша алое, тертого зі шкіркою лимона, 5 сирих яєць, 500 мол коньяку, 300 г вершкового масла, усе компоненти ретельно змішати й поставити в холодильник на 5-6 днів. Ухвалювати по 1 ст. л.
увечері через 1,5-2 год після їжі або перед сном. Лікування тривале.
Ф Приготувати по 100 г свинячого нутряного сала, вершкового масла несолоного, липцю, 150 г соку алое (перед зрізанням не поливати 2 тижня), по 50 г соку золотого вуса й какао в порошку. Розтопити в емальованій каструлі сало, масло, мед. Зняти каструлю із плити, додати інші компоненти й ретельно перемішати.
Зберігати в скляній закритій банці в холодильнику. Ухвалювати по 1 ст. л. на склянку гарячого молока ранком і ввечері за 40 хв до приймання їжі.
Застосовувати при туберкульозі легенів і хронічному бронхіті. Лікування тривале. Сердечникам ухвалювати ці ліки не рекомендується.