Лікувальні властивості стільникового меду

Лікувальні властивості стільникового меду

Медяний стільник — прекрасний засіб лікування цілого ряду захворювань дихальної системи. Цілющою властивістю при цьому має віск, з якого повністю відкачали мед. Жування медяних сотов впливає благотворно на слизувату дихального тракту. Одночасне щоденне споживання меду також входить у курс лікування. Краще жувати стільниковий мед, але, якщо з якої-небудь причини його неможливо дістати, позитивні результати можуть бути також отримані при споживанні меду після кожної їжі по 1 ст. л. на десерт.
Народна медицина використовує стільниковий мед як нейтральний засіб, який, як свідчать результати його застосування, виявляє антиалергічна дія.
Спостереження показали, що захворювання дихального тракту повязані з певними порушеннями обмінних процесів організму, недостатністю деяких живильних речовин. Використання стільникового меду при цих захворюваннях виявляє ефективна дія на слизувату оболонку дихального тракту завдяки присутності в ньому речовин, що володіють цілющими властивостями, що виявляють терапевтичну дію на органі подиху.
Як показав досвід народної медицини, жування медяних сотов викликає імунітет до захворювань дихального тракту, який зберігається протягом чотирьох років. Крім того, спостереження показали, що люди, що споживали стільниковий мед до шістнадцятирічного віку, рідко простуджуються, у них рідко буває сінна лихоманка або інші захворювання порожнини носа.
У період медозбору, коли на пасіках качають мед, можна запастися на цілий рік сумішшю воску з медом. Для цього найкраще підходить те, що бджолярі називають забрусом (воскові кришечки медяних сотов, які зрізують перед відкачкою меду). Якщо кришечки виявляться дуже твердими, додають до них трошечки меду, щоб жувати їх було легше.
От лише деякі цікаві випадки з лікарської практики, які показують ефективність такого методу лікування.
Мати привела восьмирічного хлопчика до лікаря, щоб він допоміг вилікувати його від нежитю, який не піддавався ніякому лікуванню. У нього сильно лило з носа, і він змушений був без кінця сякатися.
У цього хлопчика вилучили в трирічному віці мигдалини й аденоїди. По зовнішніх ознаках у нього була сінна лихоманка. Дитина дихала ротом, так квк ніс у нього розпухнув. Після обстеження лікар дав пожевать йому медяний стільник (кришечки). Приблизно через 5 хв, поки виписували йому рецепт і заповнювали картку, хлопчик раптом сказав: « У мене ніс уже не закладений, я можу їм дихати!» При повторному обстеженні через тиждень у нього ніяких колишніх симптомів не було, він вільно дихав носом.
В іншому випадку жінці дали пожевать забрус, тому що в неї був розпухлий, дуже сильно закладений ніс, вона не могла дихати нормально. Уже через 5 хв послу цього вона вільно дихала: протягом двох тижнів після цього ніяких рецидивів не спостерігалося. Цей спосіб був перевірений і на інших пацієнтах із сильним нежитем і іншими захворюваннями дихального тракту, результат незмінно був позитивним.
Якщо ви стільниковий мед з дитинства не вживали, то ви можете в будь-який час і в зрілому віці все-таки почати його їсти. І користь від цього буде величезна, особливо для нормалізації функції слизуватої оболонки дихальної системи.