деформация зубных рядов
Елементи вулика б/к - дашок з оцинковкою
кориця лікувальні властивості
вулик зробити

Народні рецепти пчелопродуктов у дитячій практиці.

Народні рецепти пчелопродуктов у дитячій практиці.

Сік цибулі з медом застосовується для поліпшення росту волосся в дітей (утиранням у голову дитини луко- медяної кашки). Для цієї мети на 4 частині цибульної кашки беруть 1 частина меду. Після втирання суміш залишають на 30 хвилин на голові, а потім змивають її теплою водою.
Для маленьких дітей при кашлі (особливо добре при коклюші): мед і маслинове масло змішати 1:1, по 1 чайній ложці кілька раз у день.
На одну склянка соку чорної смородини додати 1 столову ложку меду. Застосовувати по 1 столовій ложці до й послу їжі. Корисно при неінфекційному поносі, особливо дітей.
1 чайну ложку меду, 2 чайні ложки насінь анісу, щіпку солі залити склянкою води, прокипятити, процідити й остудити. Ухвалювати по 2 столові ложки кожні 2 години від кашлю. Для маленьких дітей від кашлю й при коклюші рекомендується мед і тепле маслинове масло у відношенні 1:1.
15 гр. квіткового світлого меду й 15 гр. падиевого меду розбавити однією склянкою теплого парного молока (доза для дитини від 5 до 18 років). Склад дуже ефективний при запорі у вигляді суппозиториев і клізми.
20 гр. сірки й 80 гр. меду ухвалювати по 1 - 2 ложці в день при запорі, хронічному бронхіті, фурункульозі. Рекомендувати при десневих і ротових захворюваннях.
Справа в тому, що багато дітей бояться самої процедури пчелоужаления, але терпиме її переносять, якщо сідає бджола на поперекову область і по ходу меридіанів, розташованих на спині. Дозування до 6-7 років 1-2 пчелоужаления на сеанс, а після 7 років до 15 років 4-5 у день. Краще діти переносять апифор-електрофорез або втирання мазі бджолиної отрути-вирапин, апизартрон форапин, меливенон і ін..
Дозування меду не слід перевищувати 20 гр. до 5 років, 50 гр. від 5 до 8 років і 80 гр. від 9 до 14 років, для дорослих соотвественная доза не перевищує 150 гр. у день по С.Младенову (1 г/кг ваги).
Прополіс краще призначати у вигляді прополисового масла, прополисовой води. При впливі на дитячу ніжну шкіру доцільніше користуватися очний 1 % прополисовой маззю. Аерозоль можна наносити через шар марлі, прополіс буде поступово проникати й створить депо речовини на шкірі. Пилок, за літературним даними й нашому досвіду, уводиться усередину по 1/3 чайній ложці гранульованої в добу й 1/4 таблетки 2 рази в день таблеткової форми протягом 15-20 днів. Такий же інтервал часу повинен дотримуватися й для приймання маткового молочка, тому що за літературним даними, через 2 1/2-3 тижні ефективність цього препарату починає зменшуватися. Препарат маткового молочка у вигляді таблеток і свіч «Апілак» у дитячій практиці необхідно призначати в невеликих дозах (апілак до 3 років — 0,002, 3-8 років — 0,004, 9-14 років — 0,01).