требования к гипсовой модели
Маска лицева євростандарт
як зробити вино з шипшини
хімічні властивості воску

Як приготувати засіб для схуднення

Як приготувати засіб для схуднення

Для готування засобу для схуднення необхідно побрати кілька середніх розмірів свеклин. Потім з очищених від бруду й добре промитих овочів відокремлюють сік від макухи за допомогою соковичавниці. Замість соковичавниці можна скористатися мясорубкою. У цьому випадку з отриманої кашки прийде вручну віджати сік, щоб відокремити його від бурякової макухи.
Як тільки ви одержите макухи, їх відразу потрібно скачувати долонями в маленькі кульки величиною з фасолину. Для звязування вуглеводів бурякові макухи необхідно скачувати в кульки з невеликою кількістю меду. До того ж невелика кількість меду активізує біохімічні процеси організму, що дає вам можливість швидше схуднути.
Зберігають приготовлений засіб для схуднення в холодильнику не більше двох тижнів.
Схема приймання клітковини буряка.
Медово-бурякові кульки значно зменшують апетит. Розжовувати їх не треба. Перед уживанням кульки можна змазувати рослинною олією. Цей засіб для схуднення ухвалюється без усяких перерв протягом довгого часу, доти, поки в них не відпаде потреба.
Відразу після сніданку треба зїсти 2-3 ст. ложки кульок. Потім необхідно дочекатися виникнення найлегшого почуття голоду, можна сказати, натяку на нього. У такому випадку ви ухвалюєте 2 ст. ложки кульок. Апетит на якийсь час буде приглушений. Після наступного за вашим розкладом приймання їжі ви знову ухвалюєте кульки для схуднення. Повторюючи дану процедуру багато раз, можна добитися дуже гарних результатів і закріпити необхідну для вас вага.
Після того як будуть скинуті зайві кілограми, процедуру приймання бурякових макух можна повторювати для втримання необхідної ваги. У цьому випадку препарат з бурякових макух можна ухвалювати один раз у день.