Жіночі проблеми

Жіночі проблеми

Якось Лариса мені говорить: «Ну що ви, Гліб, за суті такі, чоловіки, — носитеся зі своїми проблемами... Вам здається, що весь сенс життя полягає в половій сфері. Ні, ми, жінки, складніше влаштовані. У нас знаєш головний розлад у чому полягає?» Я, звичайно, отетерів від початку такої розмови й чесно відповів: « Ні, Лариса, я не маю ніякої вистави, що жінок найбільше засмучує». І представте, Лариса мене досить здивувала. Вона сказала, що в жінок є дві проблеми куди важливіше чоловічих: целллюлит і зайва вага. От, можу зізнатися, що живу вже більше 40 років на цій зеленій Землі, а все не перестаю дивуватися жінкам.
Медяний масаж.
А взагалі медяний масаж, про який мені розповіла Лариса, не тільки усуває целлюлит, але ще й зміцнює посудини, поліпшує тургор (пружність) шкіри, очищає її, відновлює сили й робить вас молодше. Усе це відбувається за рахунок того, що медяний масаж різко поліпшує кровообіг у глибоких шарах шкіри й у верхніх шарах мязів. Причому за рахунок біологічно активних речовин, що втримуються в меді, відбувається харчування органів і тканин. Також ці речовини допомагають організму більш активно позбуватися від шлаків. Таким чином, цей масаж можна розглядати як відмінний засіб для очищення організму. Хоча, оскільки область впливу в медяному противо- целлюлитном масажі невелика, те й очищення організму неповне. Тому ледве далі ми з Ларисою дамо вам рекомендації — на наш погляд, дуже діючі рекомендації — по очищенню організму від шлаків медом.
Відразу прагну попередити: медяний масаж — досить серйозне навантаження на посудини шкірного покриву. Тому не дивуйтеся, що після перших сеансів у вас на якийсь час можуть зявитися невеликі поверхневі гематоми. Лариса запевняє, що це не надовго. А от целлюлит пропаде, навпаки, надовго.
Медяний масаж проводиться через день протягом місяця. Перед самим масажем необхідно на паровій лазні трохи розігріти столову ложку меду, щоб він став рідким. Після цього можна ухвалюватися за масаж місць, уражених целлюлитом.
Для початку необхідно розігріти праве стегно (або сідницю) за допомогою масажних рухів. Вам треба спочатку як слід помяти масажну зону, потім поскубати, а наприкінці розігріваючого масажу злегка поплескати по ній долонею. Після цього можна переходити безпосередньо до медяного противоцеллюлитному масажу.
Робити його не так вуж і складно. Вам треба покрити розігрітим медом масажну область. Потім ви повинні міцно пригорнути долоню до тіла, як би приклеїти руку до шкіри, а потім різко відірвати її від массируемой зони. Таким чином, мед поступово проникає в більш глибокі шари шкіри й навіть у поверхневі шари мязів. Масажну область масажуйте не більш 10 хв.
Після цього приступайте до розігріву лівого стегна ( лівої сідниці). Знову починати масаж треба з розігріву, а потім проводимо медяний вплив. Ще раз повторимо, що рука повинна як би приклеїтися до шкірного покриву, а потім вам потрібно різко й швидко відірвати її від тіла.
Після масажу необхідно змити залишки меду, промокнути шкіру паперовою серветкою й нанести зволожуючий крем.
Мед, зайва вага й очищення організму.
Способів схуднути безліч. Відкрийте будь-яку книгу по оздоровленню, і в кожної другий ви знайдете ради, як за 10 днів схуднути на 10 кг. Або як за 1 день схуднути на 15 кг. чи Можна вірити подібним рад? Звичайно можна! Тільки от схуднути ви від цього не схуднете, адже справа це довге й серйозне. І вже якщо ви дійсно так різко скинули вагу, виходить, або ви так само швидко наберете його, або ви серйозно хворі. Але, звичайно, такий достаток рад по боротьбі із зайвою вагою говорить, що це тема гостра, затребувана. Тому й ми з Ларисою просто не можемо обійти цю тему в нашій книзі.
Звичайно, серйозна методика схуднення описана нами в попередніх книгах. За кілька років застосування вона показала не тільки високу ефективність, але й, що дуже важливо, свою нешкідливість. Але ж, чесно говорячи, коли починаєш уважно вивчати різні методики схуднення, відразу розумієш, що при практичному застосуванні без лікаря не обійдешся. Адже він знадобиться або для того, щоб ви правильно провели очищення, або для того, щоб надати вам невідкладну допомогу після вашого «оздоровчого» голодування.
Напевно, ви догадуєтеся, що оскільки ця книга присвячена меду, те й наша система рятування від зайвої ваги повязана із цим дивним продуктом. Дійсно, для проведення нашого методу вам знадобляться всього два інгредієнти: буряк і мед.
Справа в тому, що бурякова клітковина, з якої в основному й полягає засіб для схуднення, є кращим і самим безпечним засобом у домашньому використанні для рятування від зайвої ваги.
Чому як основу засобу для схуднення обрана саме буряк? Цілющі властивості буряка відомі давно. Буряк сприяє оздоровленню крові, виведенню шлаків з організму, підвищує еластичність кровоносних посудин, а також стимулює діяльність печінки й шлунково-кишкового тракту, знижує артеріальний тиск і регулює цукор у крові. Буряк сприяє виведенню шкідливого холестерину з організму. Відомий буряк своїми жовчогінними властивостями. Її рекомендують включати в меню при захворюваннях печінки й бруньок. Бетаины, що втримуються в буряку, сприяють зміцненню капілярів, зниженню кровяного тиску й кількості холестерину в крові.
Що може клітковина.
Ще кілька десятків років тому харчові волокна вважалися в продуктах харчування зайвими! Принаймні, харчова індустрія зробила все можливе, щоб повністю виключити з раціону харчове волокно. І треба сказати, що це їй удалося. Хоча сьогодні й існує цілий набір продуктів з підвищеною кількістю клітковини, однак у нашому раціоні її катастрофічно не вистачає. Нагадаємо в цьому звязку зацікавленим читачам, що ще в 70-х роках двадцятого сторіччя експериментально була доведена можливість запобігання безлічі захворювань при збагаченні раціону рослинними волокнами. Для цього потрібно дотримувати норми, якої пропонує ВІЗ: 25 г харчових волокон у день.
Отже, після проведених ретельних досліджень виявилося, що вживання у великій кількості клітковини є відмінною профілактикою багатьох захворювань. Так було встановлено, що достатня кількість клітковини зменшує ризик виникнення холециститу, геморою, дивертикулеза, апендициту, рака товстого кишечнику, виразкового коліту, варикозного розширення й тромбозу вен органів малого таза й нижніх кінцівок, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, карієсу, діабету, подагри, артрозов. Ну й звичайно, саме клітковина — це й профілактика ожиріння, і засіб для рятування від зайвих кілограмів.