При алкоголізмі

При алкоголізмі

Про-доза 125 г меду, дана пяному в 2 приймання із проміжком між ними в півгодини, викликає протверезіння. Причиною цього є високий зміст фруктози в меді, яка сприяє нейтралізації дії алкоголю.
*>Ще один спосіб протверезіння розробила народна медицина. Випадок з лікувальної практики. ( Д-З. Джарвис. Мед і інші природні продукти).
Чоловік у віці сорока із зайвим років пив з 27 грудня по 10 січня. При огляді він був мертвецки пяний. Йому дали 6 ч. л. меду; через 2 хв ще таку ж дозу й потім ще. Усього він одержав 18 ч. л. меду протягом 40 хв. Лікування продовжили: 3 дози по 6 ч. л. кожна давали через 20 хв. На наступний ранок пацієнта оглянули в 8.30 ранки. Він спав до 7.30 ранку. Такого з ним не було протягом 20 років.
Однак він випив, що залишився в нього в пляшці виявленої в нього в постелі глоток спиртного. Спочатку йому дали ще 3 дози по 6 ч. л. з інтервалом в 20 хв, потім яйце всмятку. Через 10 хв він одержав 6 ч. л. меду. Перед сніданком він сьел 4 ч. л. меду, потім склянка томатного соку й шматочок нежирного мяса. На десерт він одержав ще 4 ч. л. меду.
Друг приніс йому пляшку спиртного й поставив на стіл за вечерею, але він відсунув її й сказав, що більше не прагне пити. Він більше ніколи не брав у рот спиртного.
Уважається, що жагуче бажання пити (пристрасть до спиртного) повязане з недоліком калію в організмі. Будучи прекрасним джерелом калію, мед значно зменшує сильну спрагу спиртного (отврашает від спиртного) і успішно виконує процес протверезіння.
■> При лікуванні абстинентного синдрому алкоголіків, наркоманів рекомендується ухвалювати по 1 ч. л. пилку 3 рази в день за 30- 40 хв до їжі. Курс лікування — 1,5-2 мес. або за рекомендацією лікаря.
■> При спянінні прийняти у два приймання 100-120 г меду.
Як кинути курити.
■> Новітній рецепт професора, буд. м. н. А. Л. Філатова. Залити 1 ст. л. листів евкаліпта 0,5 л окропу, настояти годину, додати 1 ст. л. меду й 1 ст. л. гліцерину. Ухвалювати по 1/4 склянки 7 раз у день. Курс лікування — 30 днів.
■>0,5 кг свіжої зелені вівса залити 1 л гарячої води, довести до кипіння, остудити, процідити. Пити по склянці 3 рази в день за 30 хв до їжі, додаючи мед. Цей рецепт застосовують як засіб проти паління.
При лейкозі.
■> 0,5 л соку пятирічного алое, 0,5 кг меду різнотравя, 200 г кореня лепехи (попередньо измельчить) і 0,5 л коньяку ретельно перемішати, настояти в холодильнику 12-14 днів. Ухвалювати за 1-1,5 год до їжі, запиваючи молоком, 3 рази в день. Курс лікування — 1,5-2 мес.
При хворобах щитовидної залози.
■> Побрати в рівних частинах за обсягом гречаний мед, порошок гречаної крупи, здрібнені плоди волоського горіха й усі ретельно змішати. Зберігати в холодильнику. При хворобі щитовидної залози II-III ступені один день у тиждень є цю суміш, чай і воду пити по потребі. Курс лікування — 6 тижнів. При необхідності за рекомендацією лікаря лікування повторити через місяць.
■> Приготувати склад з 300 г змолотих ядер волоського горіха, 100 г звареного на парі й розімятого в кашку часнику, 50 здрібнених у порошок плодів анісу, 1 кг меду. Усе компоненти розмішати деревяною ложкою. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30-40 хв до їжі. Перед уживанням суміш перемішувати. Зберігати в холодильнику. Суміш ухвалювати при гипотиреозе. Курс лікування — 2 мес. або за рекомендацією лікаря.
При склерозі.
Ч> Приготувати склянка цибульного соку й змішати його зі склянкою меду. Ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30-40 хв до їжі. Ухвалювати при атеросклерозі й склерозі мозку. Курс лікування — 4-6 тижнів.