При злоякісних утворах з метою полегшення загального стану

При злоякісних утворах з метою полегшення загального стану

>Побрати 100 г здрібнених листів золотого вуса, 100 г гречаного меду, 1 ст. л. кольорового каштана, 1 л окропу, 2 л кагору. Золотий вус змішати з медом, залити кагором і настояти 5-6 тижнів у темному місці (перші 10 днів перемішувати). Квітки каштана залити окропом і довести до кипіння, остудити, процідити. Ухвалювати по 10 капель настою на кагорі, розбавляючи його 30 мол води, 3 рази в день за 30 хв до їжі. Запивати 100 мол відвару квіток кінського каштана. Застосовувати під спостереженням лікаря.
>Побрати мед (травневий) — 630 г, алое — 370 г, измельчить на мясорубці (вік алое — 3-5 років, до зрізання не поливати 5 днів). Ухвалювати по 1 ч. л. 5 днів, у наступні дні — по 1 ст. л. за.
година до їжі 3 рази в день. Строк лікування — 2-3 тижня. Ця суміш може бути використана в такій же дозуванні при раку легенів, шлунка й інших органів.
ПРО З метою профілактики рентгеноэпителинитов в онкологічних хворих застосовують суміш соку алое з медом. Ця суміш наноситься на шкіру тих зон, які зазнають променевої терапії. Мед розбавляють соком алое з розрахунку 1:5. Для вживання усередину рекомендують ухвалювати свіжу суміш по 1 ч. л. 3 рази в день до їжі протягом 1-2 мес.
Про- при лікуванні виснажених онкологічних хворих:
Обидві суміші ухвалювати по 1 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі протягом 2 мес.