При радикуліті

При радикуліті

Приготувати 1,5 склянки соку редьки чорної, склянка меду, 100 мол горілки й 1 ст. л. повареної солі, усе компоненти ретельно змішати. Використовувати отриманий склад для втирання у хворі місця.
ЧУ 2 склянки меду, 3 склянки рослинної олії, 2 ст. л. настойки золотого вуса перемішати й настояти 5 днів. Потім на марлеву серветку нанести шар мазі, покласти на хворе місце, накрити вощеним папером і закріпити лейкопластиром. По закінченню процедури мазь, що залишився, видаляти теплим ватяним тампоном. Курс лікування — 5-7 днів, при необхідності лікування можна повторити через 3-4 дня.
ЧУ При радикуліті добре допомагає мазь зі свіжого соку чистотілу з вазеліном, приготовлена в співвідношенні 1:4. Вона ефективно знімає болю, дає швидке поліпшення. Після зняття болі процедуру припиняють.
*} Приготувати 50 мол розчину фурацилина, додати в нього 1 ч. л. меду, добре розмішати й на 5-6 з вилучити в цей розчин горчичнки, після чого накласти їх на хворе місце. Через 4- 6 хв зняти. Залишки гірчичників не стирати, а накрити хворе місце вощеним папером або плівкою й завязати вовняною хусткою. Залишити повязку на ніч. Ранком хворий відчує помітне поліпшення.
При захворюваннях суглобів.
«> Приготувати знеболюючий засіб з 1 склянки меду, 1,5 склянки соку редьки й 1/2 склянки горілки. Усі ретельно перемішують і втирають у хворі місця. Після чого на цей суглоб накладають теплу повязку.
При артриті.
ЧУ При цьому захворюванні необхідно протягом 3-4 тижнів ухвалювати в день по 2 г прополісу або додавати у вигляді порошку в їжу, а також можна чистий прополіс просто довго жувати. При лікуванні прополісом у меню слід включати продукти, що виводять із організму солі й сечові кислоти.
Про Побрати 2 склянки квіткового меду, 6 лимонів без шкірки, 5 середніх голівок часнику, 3 аркуша золотого вуса. З лимонів віджати сік, перетворити в кашку часник. Листи золотого вуса измельчить, зєднати все компоненти й ретельно перемішати, покласти в скляну ємність і поставити в холодильник на 5- 7 днів. Ухвалювати 1 раз у день, краще ранком, за 30 хв до їжі, по 3 ч. л., з інтервалом між прийманнями 6 хв, щодня. Курс лікування — 3-4 тижня проводити регулярно, не пропускаючи жодного дня.