При остеохондрозі

При остеохондрозі

ЧУ Відрізають бритвою пластинку прополісу, накладають на болючу (триггерную) зону й заклеюють більшим по площі шматком лейкопластиру для знеболювання при остеохондрозі. Дана процедура триває 1-2 доби.
При подагрі (відкладання солей).
Подагра — захворювання, яке розбудовується поступово. Будьте терплячі при лікуванні, за кілька днів приймання відвару трав з медом видужання не настане. Ухвалювати відвари треба тривалий час. Щоб солі відходили безболісно, не слід обмежувати приймання рідини.
Про-О- При подагричному артриті здавна вживається відвар бузини чорної, причому використовують будь-яку частину цього чагарнику — квіти, кору, листи, коріння. Не можна плутати бузину чорну (чагарник) з бузиною травянистої (смердючої). Рослини схожі, але бузина травяниста нижче, має дуже неприємний захід. Квіти її білі із червоними пильовиками, а в бузини чорної — біло- жовті. Бузина травяниста вважається токсичною. Відвар бузини чорної готується з розрахунку 20 г квітів на 200 мол окропу. Уживати по 1/3 склянки 3— 4 рази в день перед їжею. Пити відвар краще з медом. Останню порцію гарячого відвару прийняти на ніч.
«> Побрати в рівних частинах по вазі порошок ряски водяний і мед і ретельно їх змішати, зробити пілюльки розміром з фасолину й ухвалювати по 2 штуки 3 рази протягом дня за 30 хв до їжі.