Хвороби вуха

Хвороби вуха

>Гострий гнійний отит середнього вуха лікують уведенням на ніч у хворе вухо турунд (вузькі смужки марлі) із прополисной маззю після звичайного туалету вуха. Не виключена й фізіотерапія одночасно. Володіючи анестезуючою властивістю, прополіс дуже швидко рятує хворих від болів, а у випадках гострих отитів виділення гною припиняється на 4- 5-й день.
■> Приготувати 30%-ний спиртової розчин прополісу на 70%- ном спирті, потім ретельно очистити вухо від гною, змочити в розчині прополісу марлеві турундочки й обережно ввести їх у слуховой прохід, притискаючи до барабанної перетинки. Проводити щодня, міняючи турундочки. Курс лікування — 1,5-2 тижня або за рекомендацією лікаря. Цей рецепт рекомендується при хронічних захворюваннях і запаленнях середнього вуха.
«> Приготувати кашку з 3 більших зубчиков часнику й залити її 30 г настойки прополісу. Наполягати 7 днів. Цією рідиною натирати 2 рази ранком і ввечері завушну область при шумі у вухах. Курс лікування — 1,5-2 тижня.
>При невриті слухового нерва приготувати масляно-спиртову настойку прополісу: 40 г здрібненого прополісу залити 100 мол чистого спирту й наполягати в темному місці один тиждень. Необхідно збовтати готову настойку, процідити й змішати з кукурудзяним маслом у пропорції 1:4. Перед використанням емульсію обовязково збовтувати. Для лікування необхідно просочити сумішшю марлевий жгутик, увести його в слуховой прохід і тримати 2 доби. Повторити процедуру через добу. Курс лікування — 12-14 процедур.
>При отиті жувати протягом усього дня 2 г прополісу, а з 1 г приготувати порошок і додати в їжу. Крім цього, закопувати на ніч у хворе вухо 1 краплю 5%-ного горілочного настою прополісу. Курс лікування — 1,5-2 тижня.