При захворюваннях матки

При захворюваннях матки

*> 100 г порошку плодів анісу ретельно змішати з 0,5 кг меду. Ухвалювати по 1 ч. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі, запиваючи водою, при сальпінгіті. Курс лікування — 1,5-2 тижня.
Шкірку від 7 апельсинів уварити в 1,5 л води до 0,5 л відвару, додати 2 ст. л. меду. Пити по 2 ст. л. 3 рази в день за 30-40 хв до їжі. Відвар є гарним кровоспинним засобом. Курс лікування — 2-3 тижня.
"> Побрати по 50 г листів шавлії, розмарину, траву чебрецю й залити 1,5 л кагору. Додати 100 г меду, настояти в холодильнику 3 доби, періодично струшуючи склад, потім уміст поставити на кипля>водяну лазню й прогріти 30-40 хв, остудити, процідити. Ухвалювати по 50 мол 3 рази в день через годину після їжі. Курс лікування — 1,5-2 тижня.
•О-1,5 кг алое у віці від 3 до 5 років здрібненого (алое за 5 днів до зрізання не поливати), 2,5 кг травневого меду, 5 л червоного міцного вина помістити в скляний посуд, бажане темного кольору, перемішати й поставити в прохолодне місце на 5 днів. Банка повинна бути щільно закрита. Ухвалювати в наступному порядку при раку матки: перші 5 днів по 1 ч. л. у день, а всі наступні дні 3 рази в день за годину до їжі по 1 ст. л. Мінімальний строк лікування — 2—3 тижня. У перші дні приймання зявляється незвичайний апетит.
Про-О- Побрати однакова кількість по вазі наступних компонентів: плоди калини, інжиру, пелюстки троянди, квітки звіробоя. Усі їх змішати, а потім змішати I ст. л. суміші з 2 ст. л. меду. Ухвалювати протягом дня по 1 ч. л. за 30 хв до їжі, запиваючи чаєм або водою. Даний рецепт використовувати при онкологічних захворюваннях полової сфери жінок. Курс лікування- 1,5-2 мес. або за рекомендацією лікаря.
Про-О- Побрати в рівних частинах за обсягом порошок квіток яблунь і мед. Ухвалювати при онкологічних захворюваннях жіночої полової сфери по 1 ст. л. 3 рази в день за 30 хв до їжі, запиваючи водою або чаєм. Курс лікування — 1,5-2 мес. Консультації лікаря в цей час обовязкові.