Засобу лікування при жіночих захворюваннях

Засобу лікування при жіночих захворюваннях

При ерозії шийки матки
Лікування полягає в очищенні ураженого ділянки оболонки піхви від секрету й уведенні тампона із прополисной маззю. Через 10-12 год тампон виймають. Процедуру роблять щодня протягом 10-15 днів. Після закінчення цього строку в більшості випадків запальні реакції зникають, наступає эпителиза- ция ранки.
> Приготувати 10 г прополісу, измельчить і розтопити на водяній лазні. Потім змішати його до однорідної маси з 100 г вершкового масла. Просочити цією маззю тампон і ввести його в піхву на ніч, а протягом дня спринцюватися настоєм ромашки. Курс лікування — 10-12 днів. Це добре допомагає при ерозії шийки матки. Після лікування потрібна консультація лікаря.
> Купити аптечну настойку календули й змішати її з 10%-ним розчином прополісу в співвідношенні 1:1. Побрати 1 ч. л. суміші й розвести в 1 склянці теплої кипяченої води. Використовувати для спринцювань. Курс лікування- 1,5-2 тижня або до повного лікування.
При піхвових і цервикальних білях.
Про Для лікування застосовують натуральний мед як у домашніх умовах, так і за допомогою электрофореза у фізіотерапевтичному кабінеті.
Місцево мед уводять глибоко в піхву по 20-25 г і закладають тампон. Курс лікування — 10-15 днів. Після 2-3 процедур печіння й сверблячка припиняються, секрет піхви очищається. Після десятої процедури слизувата оболонка звичайно здобуває нормальний вид, нормалізується й цитологічна картина піхвового секрету.